Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 18d. 17:11

22 metais jaunesnę draugę Indrę Launikonytę „Lietuvos balso“ filmavime stebėjęs Vladas Kovaliovas: „Jos stresą norėčiau paimti sau“

Indrė Launikonytė ir Vladas Kovaliovas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Indrė Launikonytė ir Vladas Kovaliovas

Dėl LNK projekto „Lietuvos balsas“ dalyvių pasirodymų jaudinasi ne tik patys atlikėjai, bet ir jų artimieji – taip tvirtina muzikos grupės „Nacija“ narys Vladas Kovaliovas (46). Antrajame „Lietuvos balso“ sezone dalyvauja 22-ejais metais jaunesnė Vlado mergina Indrė Launikonytė (24), kuriai palaikymą muzikantas reiškia jos pasirodymą stebėdamas gyvai.

Teatro arenoje, kur vyksta „Lietuvos balso“ filmavimai, V.Kovaliovas pasirodė tik kartą, tačiau sako, kad patirto streso jam pakako.

„Visiems draugams, palaikantiems dainininką, streso yra net daugiau nei tam, kuris stovi scenoje. Pats esu šou biznio atstovas, todėl žinau, ką tai reiškia. Man net norisi tą stresą, kurį ji patiria, paimti sau, kad tik ji mažiau jaudintųsi“, – kvatoja muzikantas.

Mylimosios pasirodymą jis vertina itin palankiai. „Iš jos pusės viskas buvo sudainuota labai gerai. Galbūt matėsi kažkokie rėmai, neleidę jai atsipalaiduoti ir paleisti tą jausminį burbulą, bet Indrė stengėsi viską padaryti teisingai“, – patikino.

Ilgametę patirtį scenoje turintis V.Kovaliovas neslepia – kartais vienas kitas patarimas I.Launikonytei scenos klausimais jam išsprūsta: „Stebiu viską iš šalies ir pasakau jai, ką, mano nuomone, būtų galima patobulinti.“

Tik merginos reakcija į patarimus muzikantui kelia šypseną. „Tokiame amžiuje žmogus viską nori pasiekti pats. Jai atrodo, kad ji viską supranta teisingai, tačiau matau, kad į mano žodžius įsiklauso – per savo prizmę pasižiūri į viską iš naujo“, – šypsosi atlikėjas.

Indrė Launikonytė
Indrė Launikonytė

Pati I.Launikonytė portalui Žmonės.lt tikino, jog sėdi mylimasis salėje ar nesėdi – skirtumo jai visai nėra. „Net nemačiau jo tarp gausybės žiūrovų! Nesureikšminu, buvo jis ar ne – tai mano dainavimui įtakos nedaro. Lygiai taip pat, kaip ir tai, ar lauke saulė šviečia, ar lietus“, – sako „Lietuvos balso“ dalyvė.

I.Launikonytė vertina mylimojo patirtį scenoje ir pati neslepia, kad yra gavusi ne vieną patarimą, tik ar daro išvadas? „Na, paklausau ir… toliau dainuoju!“ – kikena atlikėja.

Kokių tiksliai patarimų sulaukia ji sakyti nenori. „Jo indėlis mano dainavime neatsispindi. Nesakau, kad jo pastabos nėra vertingos, tačiau labiau vadovaujuosi savo patirtimi ir supratimu“, – sako I.Launikonytė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką