Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 22d. 12:39

„2Kvėpavimas“ pristato naują kūrinį: „Tai daina apie merginą, kurią kiekvienas norėtų turėti“

„2Kvėpavimas“ pristato naują kūrinį „Leidžiu tau viską“
Organizatorių nuotr. / „2Kvėpavimas“ pristato naują kūrinį „Leidžiu tau viską“

Muzikinėje scenoje – naujas itin perspektyvus duetas „2Kvėpavimas“. Iki šiol nedaug kam girdėti vaikinai prisistato kūriniu „Leidžiu tau viską“. Tai multistilistinis repo, šokių ir popmuzikos lydinys, kuris pastaruoju metu vis labiau populiarėja visame pasaulyje.

„Norim, kad žmonės atsipalaiduotų ir šoktų klausydami mūsų dainų. „Leidžiu tau viską“ yra apie paną, kurią norėtų turėti kiekvienas. Be stabdžių. Ji greičiausiai realybėje neegzistuoja“, – juokiasi vienas dueto narių Denisas Černiauskas ir pasakoja, kad dainų žodžiai jam į galvą ateina nelauktai ir bet kur, jis niekad nesistengia specialiai sėsti prie stalo ir kurti.

„Leidžiu tau viską“ priedainio eilutės iššoko visai netikėtai – kai stovėjo prie lango savo kambary.

Įvertinkite kūrinį „Leidžiu tau viską“:

VIDEO: 2Kvėpavimas - Leidžiu tau viską

Denisas pasakoja, kad jo ir antrojo grupės nario Dimos Tutyškino susitikimas buvo atsitiktinis, jokios bendros grupės kurti jie neketino. Abu siekė solinės karjeros. Tačiau netikėtai viskas pakrypo priešingai – vieną kartą drauge padirbę įrašų studijoje, suprato, kad dviese jie – daug didesnė jėga nei po vieną.

„Galima sakyti, kad sutikome savo muzikinį sielos brolį. Tai buvo tarsi katalizatorius, kuris pramušė antrą kūrybinį kvėpavimą. Dainos ėmė gimti labai lengvai. Praktiškai pabaigdavome vienas kito eilutę“, – pasakoja abu ir priduria, kad iki metų pabaigos planuoja užbaigti debiutinį albumą.

Temos: 2 Muzika dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką