Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 29d. 12:10

„2Kvėpavimo“ daina „Vienuolika raidžių“: paklausykite ir sužinokite jų reikšmę

„2Kvėpavimas“
Martyno Stankaičio nuotr. / „2Kvėpavimas“
Internete išgarsėjęs ir milijonus perklausų renkantis „2Kvėpavimas“ pristato dainą „Vienuolika raidžių“, o su ja – ir pirmąjį grupės albumą „Leidžiu tau viską“. Albumas bus išleistas tik skaitmeniniu formatu ir jį bus galima klausytis visose muzikos platformose. „Neįprastas jausmas neturėti albumo rankose, bet mūsų gerbėjai – interneto žmonės. Todėl visa muzika yra ten, kur jie gali lengviausiai pasiekti“, – sako Denisas iš „2Kvėpavimo“.

Jis svarsto, kad galbūt ateityje pasirodys „Leidžiu tau viską“ vinilo plokštelė, bet kompaktiniu disku albumas leidžiamas nebus. Debiutiniame albume – 15 kūrinių. Didelė dalis jau puikiai žinomi ir sulaukę milijonų peržiūrų interneto platformose. Populiariausia titulinė daina „Leidžiu tau viską“ šiandien turi jau virš 7 milijonų peržiūrų. Jos startas buvo toks galingas, kad 2019 m. ji tapo devintuoju klausomiausiu lietuvių metų muzikos kūriniu, įsitvirtinusiu šalia Dynoro, GJan, Jazzu ir kitų garsių Lietuvos muzikos scenos vardų.

Toks rezultatas jaunai grupei yra kvapą gniaužiantis, tačiau jo negalima pavadinti vienkartine ar atsitiktine sėkme. Didelio dėmesio internete susilaukia kiekvienas naujas „2Kvėpavimo“ kūrinys. Net 6 jau yra perkopę milijono ribą („Paranoja“ – 4 mln., „Vasarinė mergaitė“ – 3 mln., „Magija“, „Kukliai pasėdėsim“, „Greiti ir įsiutę“ – virš milijono.). Atrodo, kad „2Kvėpavimas“ nusiteikęs palikti ryškų pėdsaką lietuviškoje muzikoje.

Naujausia daina „Vienuolika raidžių“ – dar vienas į gerbėjų širdis rimtai pretenduojantis kūrinys. Vasariškai lengvas ir grakštus, bet tuo pat metu genialiai transliuojantis aiškią žinutę. „Turbūt visi lengvai atspės, kokie trys žodžiai susidaro iš tų vienuolikos raidžių. Aš ir pats nustebau, kad šis raidžių skaičius bene svarbiausiuose mums žodžiuose, iki šiol niekieno dainose nebuvo pastebėtas“, – sako Denisas.

Jei dar nesupratote, ką reiškia „Vienuolika raidžių“, klausykitės čia:

VIDEO: 2Kvėpavimas - Vienuolika raidžių

Albumą „Leidžiu tau viską“ „2Kvėpavimas“ rengiasi pristatyti ir koncertuose. Prie grupės prisijungė dvi šokėjos ir kuriama choreografija. „Ir visai rimtai ieškau dainuojančios merginos“, – sako Denisas, – „Nors pradžioje buvome dviejų vaikinų duetas, bet, kai likau vienas, pradėjau stipriai jausti, kad grupei reikia moteriškos energijos. Tikiuosi rasiu stiprią asmenybę, kuri bus ryški, drąsi, turinti savo nuomonę ir gerą balsą“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką