Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 3d. 10:34

Aktorė Eglė Ancevičiūtė pristato naują dainą ir kviečia į koncertą Vilniuje

Eglė Ancevičiūtė
Monikos Markevičiūtės nuotr. / Eglė Ancevičiūtė
Populiaraus lietuviško serialo „Rimti reikalai“ aktorė Eglė Ancevičiūtė kviečia pamatyti visiškai kitą savo asmenybės pusę – pristato naują dainą ir rengia išskirtinį gyvo garso koncertą Vilniuje.

Aktorė, seriale „Rimti reikalai“ įkūnijanti griežtą ir į kompromisus neinančią prokurorę Dovilę, teigia, kad muzikoje leidžia sau būti visiškai kitokia.

„Kurdama dainas atsiskleidžiu jausmingiausias ir pažeidžiamiausias savo puses, muzikoje leidžiu sau atsiverti iki pačių giliausių temų. Mane domina žmogaus jausmų trapumas ir grožis, tai kuo esame panašūs ir kuo skiriamės“, – sako atlikėja.

VIDEO: Eglė Ancevičiūtė – Žmogus

Antrasis Eglės Ancevičiūtės albumas jau pakeliui, o šiandien ji kartu su vaizdo klipu pristato vieną iš būsimo rinkinio dainų „Žmogus“. „Vasara – puikus laikas atsiduoti dainų rašymui ir realizavimui“, – džiaugiasi Eglė.

Monikos Markevičiūtės nuotr./Eglė Ancevičiūtė
Monikos Markevičiūtės nuotr./Eglė Ancevičiūtė

Aktorė teigia, kad daina „Žmogus“ yra apie mūsų priklausymą vienas nuo kito, tamprius tarpusavio ryšius, kuriuos kuriame, ir apie tai, kaip papildome vieni kitus draugystėse ir meilėje. „Tiksliai žinojau, kokio vaizdo noriu šiai dainai, tad esu be galo dėkinga audiovizualinių projektų kūrimo komandai „Tiltas MEDIA“, kuri su kaupu įgyvendino visus mano lūkesčius – apie vaizdo klipą pasakoja Eglė.

Artimiausias Eglės Ancevičiūtės koncertas vyks Vilniuje Menų spaustuvėje rugpjūčio 7 dieną, 20 val. Vakaro metu atlikėja su gyvo garso grupe dovanos jau pažįstamas debiutinio albumo „Vanduo“ dainas ir visiškai naujus būsimo albumo „Žemė“ kūrinius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką