Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 22d. 08:03

Alanas Chošnau pristato naują hito „Už sapnų“ versiją: įvertinkite

Alanas Chošnau
Stop kadras / Alanas Chošnau

Alanas Chošnau dalijasi 2007 metų hito „Už sapnų“ iš solinio albumo „Aš kaip ir tu“ nauja versija ir vaizdo klipu. „Naujam gyvenimui grąžinu vieną stipriausių savo kūrybos dainų, kuri man asocijuojasi su jausmų ir santykių idile – tokia tobula ir stipria, kad žmogus, matyt, nėra pajėgus jos pasiekti“, – filosofiškai pabrėžia atlikėjas.

„Mąstau ir kuriu dainas apie didelius dalykus – apie gyvenimo prasmę ir santykių gelmes, apie žmogaus prigimties šauksmą, didelį jo norą būti laisvu ir mylimu, tačiau mažas pastangas suteikti laisvę ir meilę patiems. Apmaudu, kokia silpna yra žmogaus valia, koks silpnas yra mūsų gebėjimas duoti nereikalaujant identiško atlygio sau“, – sako Alanas.

Šiandieninis žmogus vadovaujasi materialiniu žemėlapiu – naudos, pelno, efektyvumo, greičio, patogumo – ir panašių koordinačių visuma, kuri mus veda į neadekvatų daiktų ir pojūčių vartojimą bei keistą alternatyvią tikrovę.

Stop kadras/Alanas Chošnau
Stop kadras/Alanas Chošnau

„Akivaizdus netikrumas santykiuose ir jausmuose, tarpusavio pasitikėjimo nykimas ir atviras abejingumas mus veda į labai pasyvų rytojų, kur mes nei miegantys, nei nubudę, nei laisvi, nei atsakingi, nei charakteringi“, – mintimis dalinasi Alanas.

Daina „Už sapnų“ klausytoją neša tolyn, lyg vizija apie tai, kokia palaima yra mylėti, pasitikėti, dovanoti laisvę, be konkretaus sandorio, konkrečių mainų. Jos misija – dovanoti bent dalį laisvės, kurią iš mūsų pasaulis užslėptai bando atimti.

VIDEO: Alanas Chošnau - Už Sapnų (Nešk tolyn remix)

Kviečiame įvertinti naują Alano Chošnau dainos „Už sapnų“ versiją ir vaizdo klipą, kurį sukūrė prestižinius tarptautinius apdovanojimus pelnęs kino režisierius bei prodiuseris Aleksandras Brokas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką