Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 4d. 13:49

Alanas Chošnau su Marku Reederiu pristato dainą, kurioje paliečia ir atskirties bei vienatvės temą

Alanas Chošnau ir Markas Reederis
Martyn Goodacre nuotr. / Alanas Chošnau ir Markas Reederis

Prieš pat Naujuosius metus Vilniuje ir Berlyne pristatytas jau ketvirtasis tarptautinis Alano Chošnau ir Marko Reederio kūrinys ir minialbumas „It’s Who You Are“ iš elektroninės muzikos albumo „Children of Nature“ kartu su Lietuvoje filmuotu muzikiniu klipu. Naujųjų metų dovana klausytojams – baladė apie gyvenimo mūzą ir sielos kelionę, kuri lyg veidrodis atspindi mūsų vidinius išgyvenimus, dvasinius pakilimus ir nuopuolius bei kiekvieno norą mylėti.

Muzikinis kūrinys „It’s Who You Are“ atpalaiduoja klausytoją nuo stiprios elektronikos ir globalių iššūkių temų, kurioms skiriama daug dėmesio kitose albumo „Children of Nature“ dainose.

Šioje baladėje Alanas kartu su britų prodiuseriu Marku Reederiu atsigręžia į vidines žmogaus gelmes, norą panirti į meilę, kūrybą, darnius santykius bei šiuos norus lydinčią atskirties ir vienatvės baimę, kuri taip skaudžiai atpažįstama izoliacijos sukaustytame pasaulyje.

Praėję metai visiems buvo ypač sunkūs. Net per gražiausias metų šventes buvome atskirti nuo artimiausiųjų, išgyvename nuolatinę įtampą ir nežinią, sunkiai apibrėžiame rytojų.

Manto Repečkos nuotr./Alanas Chošnau
Manto Repečkos nuotr./Alanas Chošnau

„Noriu palinkėti, kad ši mūsų su Marku sukurta daina ir jos skambesys palaikytų visus klausytojus. Linkiu, kad ji įkvėptų viltį ir stiprintų tikėjimą aukštesne jėga, kuri tiesiog neleidžia pasiduoti. Mes esame stipresni, nei manome, tad linkiu sutikti ir išgyventi Naujuosius metus stipriems“, – sako Alanas.

Minialbumas „It’s Who You Are“ yra prieinamas visose pasaulio muzikos platformose, jį sudaro dvi naujos kūrinio versijos „It’s Who You Are – Falling Mix“ ir „It’s Who You Are – Mark Reeder’s Still Falling Remix“ bei ypatinga vedamosios muzikos albumo dainos „Children Of Nature“ versija – „Children Of Nature – Mark & Micha’s Magic Mushroom Mix“.

Muzikinio klipo „It’s Who You Are“ gamyba yra finansuojama iš Lietuvos kultūros tarybos paramos lėšų. Jį sukūrė tarptautinius apdovanojimus pelnęs kino režisierius Aleksandras Brokas.

VIDEO: Alanas Chosnau & Mark Reeder - It's Who You Are (Falling Mix) (Official Video)
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką