Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 19d. 15:01

Alen Chicco ir Ziggy Sound pristato naują dainą: išgirskite

Alen Chicco, Ziggy Sound
Asmeninio albumo nuotr. / Alen Chicco, Ziggy Sound
„Drag“ artistas ir lietuviškos popmuzikos kūrėjas Alen Chicco kartu su debiutuojančiu atlikėju Ziggy Sound pristato naują kūrinį pavadinimu „Wanna Know“.

Prieš pusę metų susitikę atlikėjai Tomas Alenčikas-Alen Chicco ir Ziggy Sound neturėjo jokios vizijos naujai dainai tačiau vėliau, kaip patys sako, viskas gimė labai natūraliai:

„Susitikome ir Žygis pradėjo groti akordus, man iškart gimė melodija, kurią ir pradėjome vystyti. Vėliau pradėjome daug ką keisti, nes supratome, kad daina turi didelį potencialą ir norėjosi viską tiesiog iščiustyti. Mes esame labai skirtingi atlikėjai, todėl teko gerai pasukti galvą, kaip į keturias minutes sutalpinti abiejų istorijas ir kad jos dar sietųsi. Manome, kad pavyko“.

Aranžuotę atlikėjams kūrė Lietuvoje naujas perspektyvių prodiuserių duetas Moosu X (Justas Kulikauskas, Aurimas Galvelis).

Mildos Vyšniauskaitės nuotr./Alen Chicco
Mildos Vyšniauskaitės nuotr./Alen Chicco

„Iš karto pasitikėjome Moosu X komanda, nes šie žmonės žino, ką daro, ir, kas svarbiausia, mėgsta ieškoti. Mums tai buvo labai svarbu, nes norėjome atrasti geriausią dainos versiją ir neskubėti paleisti į pasaulį „sueis“ versijos“, – teigia atlikėjai.

Naują kūrinį galite išgirsti čia:

VIDEO: Alen Chicco, Ziggy Sound - Wanna Know (Official Audio)

Nauja daina „Wanna Know“ – tai lyriška baladė, apie kurią Alen Chicco savo pranešime feisbuke teigia:

„Mes visi norime, kad mums patinkantis žmogus atsakytų tuo pačiu, bet dažnai tiesiog pamirštam paklausti ir susikuriam iliuziją savo mintyse. Tikiuosi, kad ši daina paskatins ką nors užduoti klausimus, kurie turėjo būti užduoti seniai.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

10:24
04:58
13:31

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką