Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alina Orlova: mano naujas albumas yra virsmas (video)

Alinos Orlovos naujas albumas „Mutabor“
Albumo viršelis / Alinos Orlovos naujas albumas „Mutabor“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šią savaitę atskleidžiamos liepos 1 d. išleidžiamos antrosios Alinos Orlovos kompaktinės plokštelės detalės. Albumo, pavadinto „Mutabor“, oficialus pristatymas liepos 1 dieną Vilniuje, „Piano.lt“ kiemelyje, prasidės 22 val. A.Orlova su grupe muzikantų pristatys tą pačią dieną pasirodysiančio albumo dainas ir naują koncertinę programą su specialiai albumui sukurtomis vaizdo novelėmis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prieš kelias dienas dainininkė A.Orlova atskleidė liepos 1 dieną Lietuvoje išleidžiamo albumo pavadinimą – „Mutabor“. Tai vienas iš Vilhelmo Haufo pasakos „Kalifas gužas“ magiškų elementų. „Tie, kas žino žodį „Mutabor“, žino jį kaip slaptažodį. Kaip žodį, kuris pasakoje paverčia žmogų gyvūnu“, – albumo pavadinimą komentavo A.Orlova.

Birželio pradžioje klausimus apie būsimą albumą dainininkė atrėmė išleisdama pirmą dainą „Šilkas“ iš tuo metu dar nepavadinto antrojo albumo. Radijo stočių eteryje ir socialiniuose tinkluose pristatyta daina sukėlė daug diskusijų apie pasikeitimus dainininkės kūryboje.

„Šis albumas buvo kuriamas dvejus metus. Jis man ir reiškia pasikeitimą, ilgą kelionę, dvejų metų įvykius, emocijas ir kūrybą. Todėl ir dainos albume labai skirtingos – vienos panašesnės į pirmo albumo kūrinius, o kitos nurodo kryptį, kuria mano muzika juda dabar. Tai, matyt, ir yra mano virsmas. Šis albumas yra virsmas“, – pasakojo Alina. Vis dėlto viso naujo albumo pirmieji įvertinti kviečiami vilniečiai.

Liepos 1 dieną Vilniuje rengiamam koncertui po atviru dangumi A.Orlova ruošia keletą naujienų. Pirmiausia Alina scenoje pasirodys nebe viena, o su grupe muzikantų. Šiuo metu dainininkė su grupės nariais kasdien repetuoja – ruošiamas ypatingas pasirodymas, kurio detalių Alina nenorėtų atskleisti iš anksto. Bilietai į pasirodymą platinami Vilniaus „Muzikos bombos“ parduotuvėse.

Kiekvienai Alinos antrojo albumo „Mutabor“ dainai kūrybinė komanda „pvz.lt“ (Rudolfas Levulis, Kamilė Kaniušonytė ir Paulius Mazuras) sukūrė vaizdo novelę. Keturiolikoje vaizdo darbų vaizduojamos skirtingos visuomenės grupės. „Visos sukurtos vaizdo novelės – dokumentinėsi. Kaliniai, senelių namų gyventojai, šokių „kam per 30“ lankytojai – visi personažai, situacijos ir vietos – tikri ir nesuvaidinti“, – pasakojo menininkas Rudolfas Levulis.

A.Orlova antrąjį albumą išleidžia su leidybos kompanija „Monako produkcija“, kuri dirba ir su tokiais žinomais alternatyvios muzikos atlikėjais kaip „Golden Parazyth“, Migloko, „GeraiGerai & Miss Sheep“. Albumas liepos 1 dieną pirmiausia pasirodys visose „Muzikos bombos“ parduotuvėse.

Alinos muzikos gerbėjai kitose šalyse albumą tą pačią dieną galės įsigyti internetinėje parduotuvėje Muzikosbomba.lt.

VIDEO: HibOO d'Live : Alina Orlova "Lijo"
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką