Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 15d. 11:40

Alina Orlova Palūšėje koncertuos ant vandens

Alina Orlova
Anapus objektyvo nuotr. / Alina Orlova
Šeštadienį, liepos 17 d., atlikėja ir kūrėja Alina Orlova sugrįžta į Palūšę ir antrą kartą savo karjeroje čia koncertuos scenoje ant vandens!

„Galapagai pristato“ renginių serija visą vasarą kviečia į jaukius, bet pilnus festivalinės dvasios koncertus. Praėjusią vasarą Alina Orlova čia surengė savo pirmą pasirodymą ir prižadėjo būtinai sugrįžti. Ne kartą ir festivalyje „Galapagai“ pasirodžiusi lyriškoji atlikėja kaskart užlipusi ant scenos savo klausytojams dovanoja nepamirštamus koncertus, pilnus nuoširdumo, nesumeluotų ir širdį virpinančių emocijų, rašoma pranešime spaudai.

Anapus objektyvo nuotr./Alina Orlova
Anapus objektyvo nuotr./Alina Orlova

„Labai gera, kad Lietuvos muzikos kūrėjai bei atlikėjai atrado Palūšę, jos grožį ir mūsų renginių erdvę. Ypač džiugina čia grįžtantys lietuviškos scenos vardai, tai tik patvirtina faktą, kad trečius metus dirbame ne veltui ir tokios vietos visam Ignalinos regionui labai reikėjo!, – džiaugiasi muzikos renginių bei festivalių prodiuseris Algirdas Barniškis – Blėka.

Alina Orlova 2008 metais išleido savo debiutinį albumą ir klausytojų dėmesį iškart prikaustė savo išskirtine dainavimo maniera, kuri tobulai dera su gyvais instrumentais.

Alina Orlova – Priimki džiaugsmą iš manųjų rankų

VIDEO: Alina Orlova - Priimki džiaugsmą iš manųjų rankų

Per tryliką metų Alinos Orlovos skambesys keitėsi – nuo pianino klavišais skambančio jaunatviško maksimalizmo iki gilių išgyvenimų kupinos dramos ar melancholiškos kabareto ironijos. Bet vienas dalykas niekada nesikeitė – Alinos atlikimo tikrumas ir nuoširdumas. Atrodo, visus tuos metus, kupinus koncertų ir pasirodymų įvairiose šalyse, išgyvenimų ir ieškojimų, atlikėja gėrė į save tam, kad publikai atiduotų visą save. Nesvarbu, kuria kalba – lietuvių, rusų ar anglų – ji dainuotų, Alina transliuoja tikrus, visiems suprantamus, jausmus. Todėl į jos koncertus, ar jie vyktų Lietuvoje, ar užsienyje, susirenka žmonės, vertinantys nuoširdumą ir originalumą.

Jau šį šeštadienį, Visagine gimusi ir augusi atlikėja Alina Orlova, savo muzikos garsais užburs, pasirodydama išskirtiniame gamtos kampelyje ir dainas atlikdama ant Lūšių ežero vandens pastatytoje scenoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:25
28:56
01:28

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką