Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 3d. 10:38

Angelou naujas albumas „FAZĖ“ – kosminiais motyvais paremta kelionė

Angelou
Asmeninio albumo nuotr. / Angelou
R&B ir soul muzikos atlikėja Angelou pristato lygiai metus brandintą debiutinį albumą „FAZĖ" – nepastovumui ir virsmui skirtą dainų rinkinį. Pati atlikėja jį pristato kaip kosminiais motyvais apipintą kelionę per skirtingas fazes, vidines būsenas ir emocinius virsmus.

Į šį albumą pateko ir tokios Angelou gerbėjams gerai žinomos dainos kaip „A Lyga" ir „OPIA".

„Albume stengėmės apjungti įvairiapuses emocijas ir nuotaikas, buvau įkvėpta skirtingų jausmų ir patirčių. Tikiuosi, jog kūriniuose kažką atrasti galėtų įvairus klausytojas. Suprantu, jog savita kiekvieno kūrinio ar teksto eilutės interpretacija yra labai gražu", – teigė Angelou.

Angelou – A Lyga:

VIDEO: Angelou - A Lyga

Atlikėja pasakoja, kad albumą pradėjo rašyti prieš metus, prasidėjus pirmajam karantinui. Anot jos, šis laikotarpis buvo kaip niekad kupinas kūrybinių procesų, susitelkimo į šį projektą. Netrūko ir naujų patirčių: iki šiol anglų kalba dainas kūrusi Angelou debiutinį albumą parašė gimtąja lietuvių kalba.

„Reikėjo laiko atrasti ir suprasti, kaip ir ką tiksliai norėčiau pasakyti, kaip muzikine kalba tai perteikti kūryboje. Supratau, jog rašant lietuviškai atsiranda daugiau aiškumo mintyse ir emocijose. Viskas pateikiama kur kas ryškesnėmis spalvomis", – sakė dainininkė.

Angelou neslepia, kad albumo kūrimo procesą palengvino ir prodiuserių Free Finga ir Vitalijaus Puzyriovo-Vaiperio palaikymas.

„Labai daug iš jų išmokau, per šiuos metus geriau pažinome vienas kitą. Jie taip pat stipriai prisidėjo ne tik prie muzikinės, bet ir vizualinės albumo pusės ir to įgyvendinimo. Esu labai dėkinga ir džiaugiuosi, būdama kartu vienoje komandoje", – kalbėjo Angelou.

Angelou – OPIA:

VIDEO: Angelou - OPIA

Prieš kiek daugiau nei savaitę muzikos klausymosi platformose pasirodęs albumas „FAZĖ" pasaulį taip pat išvys ir fiziniu formatu – vinilo plokštelėje. Nuo šiandien kiekvienas norintis ją gali užsisakyti tinklalapyje autostrada.works.

Pasirinkti būtent tokį formatą dainininkei padėjo nostalgijos jausmas. „Mano tėtis namie turi ne vieną tūkstantį plokštelių, tad nuo mažens namai buvo pilni patefono muzikos garsų. Dėl to klausantis albumų per grotuvą jaučiu, kad tai priduoda muzikai papildomos, sunkiai apibūdinamos gyvybės", – sakė ji.

Asmeninio albumo nuotr./Angelou
Asmeninio albumo nuotr./Angelou

Dabar Angelou teigia nekantraujanti sulaukti dienos, kai „FAZĘ" jos muzikos gerbėjai galės išgirsti ne tik namuose. Atlikėja jau ruošiasi albumo koncertiniam turui, kuriame naujos dainos bus atliekamos kartu su gyva grupe.

Asmeninio albumo nuotr./Angelou
Asmeninio albumo nuotr./Angelou

„Albumas „FAZĖ" gyvai skambės nepaprastai galingai – gyvi instrumentai papildys elektroninius garsus ir dar labiau atrakins dainų energiją. Angelou scenoje visada prikausto dėmesį užburiančiais judesiais ir šou elementais, tačiau šįkart sieksime koncertinę patirtį pakelti į naujas aukštumas – su dar negirdėtomis dainų versijomis ir scenografiniais sprendimais kursime vientisą pasirodymo patirtį, kurią klausytojai tikrai įvertins", – nusiteikti artėjantiems Angelou koncertams kviečia atlikėjos kūrybinės komandos „Autostrada" atstovai. Tikslios Angelou pasirodymų datos bus atskleistos jau netrukus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką