Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 30d. 10:38

Anšlaginis „Daddy Was A Milkman“ koncertas LNOBT: žiūrovai negailėjo ovacijų

„Daddy Was A Milkman“ koncerto akimirka
Ryčio Šeškaičio nuotr. / „Daddy Was A Milkman“ koncerto akimirka
Pirmadienį atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengė vieną ambicingiausių koncertų. Į pirmąjį iš dviejų suplanuotų koncertų Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre nepateko daug norinčių – gerbėjai išpirko visus bilietus. Anšlaginį pasirodymą vienoje svarbiausių šalies scenų surengęs atlikėjas neslepia, kad tai yra vienos didžiausių jo svajonių išsipildymas.

Lapkričio 30-osios vakare Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre „Daddy Was A Milkman“ surengs antrą iš eilės koncertą, kurio paskutinius bilietus gerbėjai dar gali suskubti įsigyti. Dviejų dalių pasirodyme skambės ne tik naujos dainos iš lietuviško albumo „Kai ruduo mokė mane", bet ir visi populiariausi atlikėjo kūriniai, rašoma pranešime spaudai.

„Nežinau kiek kartų gyvenime dar teks pajausti tokią atmosferą, kokią vieni kitiems sukūrėme vakar. Tai buvo kupinas emocijų, abipusiai lauktas ir išlauktas – tiesiog stebuklingas vakaras“, – sakė Ignas Pociūnas. „Neatsidžiaugiu spalvomis, kurias mūsų muzikai suteikė styginių kvartetas. Buvo absoliučiai nuostabu! Negaliu atsidžiaugti, kad jau šįvakar visa tai pakartosime dar sykį!“.

„Daddy Was A Milkman“ – „Oro per stiklą“:

VIDEO: Daddy Was A Milkman - "Oro Per Stiklą"

„Daddy Was A Milkman“ neslepia, kad surengti koncertus Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, ir būtent čia pristatyti naująjį lietuviškų dainų albumą „Kai ruduo mokė mane", yra ilgai puoselėtos svajonės išsipildymas. Atlikėjas patvirtino, kad pirmoje koncerto dalyje kartu su grupe gros styginių kvartetas, kuriam kūrinius adaptuoti padėjo muzikantas, kompozitorius ir nuostabus aranžuočių kūrėjas Jievaras Jasinskis.

„Daddy Was A Milkman“ – „Nieko nebijau“:

VIDEO: Daddy Was A Milkman - "Nieko Nebijau"

Be to, atlikėjas atskleidė dar vieną svarbią detalę. Abu koncertai Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre bus įrašyti. Kitų metų pavasarį gerbėjai sulauks pirmojo „Daddy Was A Milkman“ koncertinio įrašo, kuris bus išleistas viniline plokštele.

„Daddy Was A Milkman“ – „Tinginio vasara“:

VIDEO: Daddy Was A Milkman - "Tinginio Vasara"

Prieš penkerius metus debiutavęs „Daddy Was A Milkman“ greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas – anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, taip pat didžiausiose šalyje „Siemens“ ir „Žalgirio“ arenose. Scenos naujoką puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – „M.A.M.A.“ ceremonijoje „Daddy Was A Milkman“ pelnė „Metų proveržio“ ir „Metų elektronikos“ apdovanojimus.

2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam „M.A.M.A.“ apdovanojimų skaičiui. „Daddy Was A Milkman“ pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“, „Metų koncertinio atlikėjo“ ir „Metų popmuzikos atlikėjo“. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui buvo įteiktas svarbiausias titulas – „M.A.M.A.“ komisija jį išrinko „Metų atlikėju“.

„Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, rengiantis anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir „Arena Riga“ arenoje. Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus „Daddy Was A Milkman“ grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

Prieš trejus metus „Daddy Was A Milkman“ išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje vykusiuose koncertuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos gerbėjams. 2021-ųjų pabaigoje „Daddy Was A Milkman" išleis pirmąjį lietuviškų dainų albumą „Kai ruduo mokė mane", kurį pristatys išskirtiniame koncerte Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Maistas

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką