Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 16d. 13:02

Antturi kviečia pasiklausyti eksperimentinio kūrinio: klipas filmuotas atlikėjo miegamajame

Rimvydas Matukynas–Antturi
Žygimanto Gedvilos nuotr. / Rimvydas Matukynas–Antturi

Šių metų pradžioje dainininkas Antturi klausytojams pristatė savo kūrybos dainą „Iš Niekur“. Tuo metu kūrėjas dainavo apie tai, ko karantino metu pasiilgome: meilės bendravimo ir artumo. Tačiau šiandien Antturi kviečia paklausyti visai kitokio, naujausio eksperimentinio kūrinio „Life“.

Šis projektas susidėjo iš dviejų dalių: dainos atlikimo ir klipo filmavimo. Antturi neslepia: „Net pats gerai nežinau koks tai žanras, nes esu išbandęs kūrybą įvairiose stilistikose, bet šis kūrinys yra visiškai kitoks, todėl tai įvardinčiau kaip eksperimentinę muziką.“

Bandydamas paaiškinti apie ką yra daina „Life“, atlikėjas apibūdina ją tik vienu žodžiu – gyvenimas. Pasak Antturi, daina skamba melancholiškai, bet šviesiai, nes atlikėjo akimis gyvenimas būtent toks ir yra.

Žygimanto Gedvilos nuotr./Rimvydas Matukynas–Antturi
Žygimanto Gedvilos nuotr./Rimvydas Matukynas–Antturi

Vaizdo klipas šiame projekte yra ne mažiau svarbi dalis ir labai padėjo išpildyti dainą. Klipo idėją sukūrė ir filmavo fotografas Žygimantas Gedvila, perteikdamas savitą dainos viziją. Šis projektas tapo Žygimanto debiutu filmuojant, nes prieš tai kurti vaizdo klipų jam neteko.

Žygimanto Gedvilos nuotr./Rimvydas Matukynas–Antturi
Žygimanto Gedvilos nuotr./Rimvydas Matukynas–Antturi

„Iš karto radome bendrą kalbą, bet kai pradėjome planuoti darbus supratome, kad neturime kur filmuoti, nes visos vietos, į kurias kreipėmės pasakė mums ne“ – teigia Antturi.

Pasak dainininko, dėl pandemijos sąlygų reikėjo mąstyti netradiciškai, tad teko priimti neįprastą sprendimą – filmuoti Antturi buto miegamajame.

„Eksperimentu virtęs projektas pateisino mūsų lūkesčius, o daina ir klipas tarpusavyje labai dera. Esame patenkinti netikėtu rezultatu“ – džiaugiasi atlikėjas.

Išvyskite klipą:

VIDEO: Antturi - Life

Daina „Iš Niekur“:

VIDEO: Antturi - Iš Niekur

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

13:00
05:27
13:56

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką