Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 15, 18:36

Artėjant koncertui Kaune, grupė SEL dovanoja naują dainą „Tarp amžinybės“

Grupė SEL intensyviai ruošiasi įspūdingiausiam metų koncertui, kuris įvyks gruodžio 25 d. Kauno Žalgirio arenoje. Savo gerbėjams SEL žadėjo padovanoti ne vieną staigmeną. Pirmąja dovana tapo nauja grupės daina „Tarp amžinybės“.
SEL koncertas Kalnų parke
SEL koncertas Kalnų parke / Organizatorių nuotr.

Naujausios grupės dainos pavadinimas atspindi šių dienų aktualijas ir jausmus, o pačioje dainoje ieškomi atsakymai į amžinus klausimus apie laiko tėkmę, jausmus, tarpusavio supratimą. daug prasmės apie laiko tarpą, jausmus, supratimą.

„Šioje dainoje galima rasti daug ką. Tai tarsi ir apie šį sunkų laikotarpį. O kartu ir apie mūsų kasdieninį gyvenimą, jausmus, meile. Kiekvienas dainoje atras tai kas jam artima“, – dainos atsiradimo aplinkybes ir pagrindinę idėją komentavo Egidijus Dragūnas.

VIDEO: SEL - Tarp Amžinybės [Oficialus Audio]

Pristatydami naują dainą „Tarp amžinybės“, grupės nariai tikisi, kad ji susilauks didžiulio klausytojų dėmesio, kaip neseniai pasirodžiusios dainos „Tik Tok“ ir „Skrendu“ (atliktos kartu su atlikėju Soliaris) bei su grupė „NEO“ išleistas singlas „Tarp sienų keturių“.

Paklaustas, ar šios dainos skambės Kauno Žalgirio arenos, Egidijus nebuvo linkęs atvirauti: „Skambės daug dainų. O kurios iš jų skambės būtent šiame sužinos tik tie kurie atvyks į koncertą.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką