Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 31d. 16:11

Ateities superžvaigždės – ar jų tarpe bus ir Dominicas Fike'as?

Dominicas Fike'as
Daniel Prakopcyk nuotr. / Dominicas Fike'as

Pop muzikos ir repo naujokas Dominicas Fike'as, kuriam jau kone metus prognozuojamas superžvaigždės kelias, šiandien pagaliau pristato ilgai lauktą naujieną – debiutinį albumą „What Could Possibly Go Wrong“. O prieš pat jo išleidimą jis pasiryžo šuoliui su parašiutu, kurio metu pristatė ir įžanginę albumo dainą „Come Here“.

Trejus metus brandinto debiutinio albumo „What Could Possibly Go Wrong“ išleidimas buvo atidėtas dėl vasaros pradžioje JAV praūžusių riaušių. Dominicas labai jautriai reagavo į susiklosčiusią situaciją.

„Mačiau kaip policija, neva geri vyrukai, mušė mano mamą ir vėliau ją išsivežė. Taip pat mano brolius. Tetas, dėdes... “, – pasakojo filipiniečių ir afroamerikiečių šaknų turintis Dominicas Fike'as, kuris gimė ir užaugo Floridos mieste Neapolyje.

Dominicas Fike'as – „Come Here“:

VIDEO: DOMINIC FIKE PRESENTS: FIGHT OR FLIGHT

Netrukus po garsiai nuskambėjusių įvykių, kurie sekė Georgo Floydo mirtį, Dominicas Fike'as išleido dainą „Politics & Violence“. Ji taip pat yra debiutiniame Fike'o albume.

Daniel Prakopcyk nuotr. /Dominicas Fike'as
Daniel Prakopcyk nuotr. /Dominicas Fike'as

„Nuo pat vaikystės mano gyvenimas atrodė tarsi prakeiktas. Tačiau tikrasis prakeiksmas yra sistema, kurioje gyvename. Ji sukurta tam, kad mes vėl ir vėl jai pralaimėtume“, – savo socialiniuose tinkluose vėliau rašė D.Fike'as.

Dominicas Fike'as – „Chicken Tenders“:

VIDEO: Dominic Fike - Chicken Tenders (Official Video)

Dominicas Fike'as yra šių dienų amerikietiškosios svajonės pavyzdys. Pradėjęs kurti muziką ir kelti ją į „Soundcloud“ platformą internete susilaukė sėkmės. Tiesa, Didžiosios įrašų kompanijos D.Fike'as susidomėjo kaip tik tuo metu, kai jam buvo paskirtas namų areštas už fizinio kontakto panaudojimą prieš pareigūną. Vėliau už namų arešto pažeidimą jis netgi sėdo į kalėjimą.

Dominicas Fike'as
Dominicas Fike'as

Tačiau tai nesutrukdė Dominicas Fike'as pasirašyti labai sėkmingo kontrakto su „Columbia“. Viename interviu dainininkas netgi atskleidė, kad kontrakto suma siekė 4 mln. JAV dolerių.

„Jo kilimas į superžvaigždes atrodo neišvengiamas“, – apie šį labai ryškų muzikos naujoką dabar rašo žiniasklaidos autoritetas „The New Yorker“.

Komentarai
Temos: 3 Muzika Dainos Repas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:15
00:57
15:37

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką