Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 31d. 12:06

Atlikėjas „HEAVS“ pristato solinį albumą: „Visa tai man pačiam dar yra nauja, bet be galo įdomu“

Rokas Beliukevičius
Asmeninio albumo nuotr. / Rokas Beliukevičius

2019-ųjų žiemą paskelbęs apie solinės kūrybos etapą Rokas Beliukevičius savo klausytoją jau spėjo atrasti pristatęs dvi dainas „Be There“ ir „Forever“. Šiandien atlikėjas džiaugiasi šiems ir keletui naujų psichodelinio pop kūrinių sukūręs „namus“ – pirmąjį solinės kūrybos rinkinį skaitmeniniu pavidalu. Pats atlikėjas savo darbą įvardija kaip „17 minučių mano muzikos“.

– Pristatai pirmąjį solinį albumą – ką tau reiškia šis žingsnis?

– Jausmas labai geras – muziką kūriau visada ir visi kūrybos etapai yra įsimintini, tačiau pirmojo solinio albumo kūrybai prireikė daugiau jėgų, ne vienos diskusijos su savimi, bandymų, kol, galiausiai, supratau – laikas pasidalinti viešai. Nuo dabar freaksų būgnininkas dar bus žinomas ir kaip kūrėjas. Visa tai man pačiam dar yra nauja, bet be galo įdomu, jaučiuosi savo rogėse ir nekantrauju pasidalinti savo muzika su klausytojais.

– Kokios dainos nugulė į „HEAVS“ EP?

– Paskelbęs apie savo solinės karjeros pradžią pasidalinau pora dainų iš savo tuomet dar kuriamo albumo, o šiandien jame rasite ir jas, ir dar 3 naujas dainas. Klausytojams jau pažįstamos „Be There“, „Forever“ – lengvos, kiek svajingos, o gal net melancholiškos. „Chasing For Nothing“, „You Know“ – kiek tamsesnės, daugiau instrumentinės, elektronikos atspindį turinčios, „Can’t You See” – man pačiam kiek netikėtas, nuotaikingesnis kūrinys. Šiame mano darbe muzika keičia pavidalą – vietomis ji labai pozityvi, kitur, galbūt, ne tokia linksma.

Išgirskite „Chasing For Nothing“:

VIDEO: HEAVS - Chasing For Nothing

Aš nesistengiau apdainuoti nelaimingų meilės istorijų, ar priešingai – laimingų. Tiek žodžiai, tiek instrumentinė dalis mano darbuose yra vienodai reikšmingi. Kūriau įsivaizduodamas tai, ko norėčiau pats klausyti. Beje, procesas džiugino ne tik kūryba, bet ir naujomis pažintimis. Prie mano debiutinio EP gausiai prisidėjo prodiuseris Alex O‘donnovan – esu be galo jam dėkingas.

– Ką reiškia albumo bei tavo paties sceninis vardas „HEAVS“?

– Šis žodis neturi reikšmės, jei bandysite jos ieškoti žodyne. Tai yra dviejų man artimų žodžių trumpinys. Žodžiai „heaven“ ir „heavy“ apibūdina mano muzikos skonį. Mano grojaraščiuose yra labai įvairios muzikos – nuo tamsių metalo garsų iki 70ųjų hitų. Ir ta įvairovė mane labai įkvepia. Galima sakyti, kad šie du žodžiai indikuoja kokios muzikos iš manęs bus galima tikėtis ir ateityje.

Asmeninio albumo nuotr./Rokas Beliukevičius
Asmeninio albumo nuotr./Rokas Beliukevičius

– Ar jau yra suplanuoti albumo pristatymo koncertai? Kokių jų galime tikėtis?

– Planai yra, tačiau dėl šiuo metu vyraujančios pasaulinės pandemijos esu linkęs neskubėti. Su komanda jau dabar planuojame ir vizualizuojame kokie pasirodymai tai bus. Galiu išduoti, kad scenoje būsiu ne vienas. O daugiau detalių, konkrečių datų paskelbimu pasirūpinsiu tuomet, kai pasaulis „pasveiks“ nuo COVID19 ir galėsime nevaržomi mėgautis koncertais ir kelionėmis.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

06:21
03:10
54:39

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką