Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 25, 14:45

Atlikėjas J.Stanislovaitis bažnyčioje pristatė dainuojamosios poezijos albumą

Spalio 23 d. Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčioje, Justinas Stanislovaitis pristatė savo antrąjį, naujausią dainuojamosios poezijos albumą „3 Valanda Nakties“.
Justinas Stanislovaitis bažnyčioje pristatė dainuojamosios poezijos albumą
Justinas Stanislovaitis bažnyčioje pristatė dainuojamosios poezijos albumą / Audriaus Stanislovaičio nuotr.
Temos: 2 Muzika Dainos

Į koncertą susirinkusi publika girdėjo kūrinius iš dviejų išleistų dainuojamosios poezijos albumų, dainomis virtusius Tado Žvirinskio, Ilzės Butkutės bei pačio Justino eilėraščius.

„Labai laukėme šio koncerto. Viena iš mano svajonių buvo surengti autorinį koncertą bažnyčioje, ir Vilniaus evangelikų reformatų parapiją suteikė tokią galimybę. Dainuojant prasmingus tekstus, tokioje vietoje, apima nepaprastas jausmas. Net ir netikinčiam žmogui, įžengus į bažnyčia, kad ir menkai, bet suvirpa širdis“, – sako Justinas Stanislovaitis.

Tai pirmasis iš keturių turo koncertų. Justinas su grupe planuoja aplankyti Panevėžį, Uteną bei Širvintas.

„Nusprendėme žengti po mažą žingsnelį. Vis tik pandemija dar nėra suvaldyta. Tačiau ateityje norime apvažiuoti didžiąją dalį Lietuvos, bei keletą Lietuvių bendruomenių užsienyje.

Tad, žiūrėsime kaip sekasi pasauliui tvarkytis su dabartiniais iššūkiais ir spręsime kada būtų tas, pats geriausias, laikas leistis į keliones“, – sako jis.

Albumas išsiskiria savo garsų palete.

„Šio albumo tikslas yra nukelti klausytojus į pasaką, – teigia Justinas Stanislovaitis. – Stengėmės sukurti garsinius vaizdinius, kad garsų pagalba žmonės galėtų pasijusti kažkur kitur, išlaisvinti savo vaizduotę.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką