Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 22d. 11:28

Atlikėjas Marius Valonis metė iššūkį sau: įvertinkite, ar pavyko

Marius Valonis
Asmeninio albumo nuotr. / Marius Valonis

Dažniausia atlikėjai nueina paprasčiausiu ir lengviausiu keliu: perdainuoja kitų dainininkų žinomus kūrinius, taip tarsi užprogramuodami atgimusią dainą būsimai sėkmei. Tačiau panevėžietis atlikėjas Marius Valonis nepratęs prie lengvų sprendimų: vaikinas sugalvojo iš praeities prikelti... savo nuosavą dainą!

„Kūriniui jau apie penkiolika metų: tuomet dar tik buvau pradėjęs savo muzikinę karjerą ir jį atlikdavau koncertuodamas, bet taip ir nebuvau dainos įrašęs įrašų studijoje. Labai džiaugiuosi, kad kartu su muzikos prodiuseriu, grupės „Pikaso“ nariu Valdu Kabutavičiumi, radome naujų jos spalvų ir suteikėme šiuolaikinį skambesį“, – džiaugiasi Marius.

Kūrinyje, kuriam žodžius parašė populiari tekstų autorė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė, pasakojama apie jausmą, kuris aplanko kone kiekvieną mylintį žmogų.

„Kartais meilė iš tiesų suteikia ne tik džiaugsmo, bet ir skausmo. Bet čia, ko gero, ir yra meilės paslapties kodas: regis, kai skauda, myli net labiau“, – įžvalgomis dalinasi žinoma kūrėja.

„Suprasti moteris: didelis menas, – šypsosi Marius Valonis, – vieną dieną praneša, kad viskas baigta, o kitą dieną – šypsosi lyg nieko nebuvę. Bet tame ir yra gyvenimo šarmas“, – įsitikinęs atlikėjas.

Kviečiame įvertinti naujai atgimusį Mariaus Valonio kūrinį „Meile, skaudini“:

VIDEO: Marius Valonis - Meile, skaudini (Naujiena 2019)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:22
04:37
01:19
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką