Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 17d. 15:19

Baltijos šalių muzikinis konkursas „Novus“ laimėtojams dovanos neeilines galimybes

„Novus“ akimirka
Gražvydo Kaškelio nuotr. / „Novus“ akimirka

Vasaros pradžioje prasidės kasmetinis Baltijos šalis vienijantis konkursas – muzikos inkubatorius „Novus“. Jau ketvirtus metus iš eilės jaunų grupių konkursas vyks menų fabrike „Loftas“, vasarą – birželio ir liepos mėnesiais, „LRT Opus“ terasoje.

Industrinėje Vilniaus miesto, Naujamiesčio aplinkoje vyksiantis grupių konkursas – į vieną vietą suburs aktualiausias ir galbūt dar negirdėtas Baltijos šalių grupes, todėl registruotis kviečiami lietuviai, latviai bei estai. Registracija į konkursą vyksta iki balandžio 19 d. čia.

Tarptautinis grupių konkursas – vienas įdomiausių ir daug naujų patirčių žadantis muzikinis projektas, todėl ieškoti šviežių talentų į muzikos inkubatorių „Novus“ atvyksta ne tik muzikos industrijos atstovai iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių.

Konkurso komisijoje šiemet dalyvaus: grupės „Skamp“ nariai Viktoras Diawara ir Vilius Alesius, dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė, grupės „Deeper Upper“ narys Kęstutis Purvinskas, grupės „Garbanotas“ narys Mantas Joneikis, nepriklausoma muzikos agentūra „Tilto namai“, muzikos agentūros „MP3“ vadovas Vaidas Stackevičius, svečias iš Latvijos ir „I Love You Records“ agentūros vadovas Bruno Roze, „Sony Music Entertainment“ atstovė bei komercijos direktorė Suomijai ir Baltijoms šalims – Kaisu Pulli ir dar daugiau.

Gražvydo Kaškelio nuotr./„Novus“ akimirka
Gražvydo Kaškelio nuotr./„Novus“ akimirka

Muzikos inkubatoriaus „Novus“ pabaigoje, iš visų konkurse dalyvavusių grupių, bus išrinkta viena geriausia. Jai bus įteiktas įspūdingų prizų paketas: 1000€ arba diena „Sony Music Entertainment“ Suomijoje, gyvo pasirodymo vaizdo klipas, kurį padovanos „Scuare Production House“ komanda, profesionalus dainos įrašas nuo „Muzikinio Cecho“, partneriai „Pull & Bear“ įsteigs 200€ vertės prizą, taip pat laimėtojams bus suteikta galimybė pasirodyti muzikos festivalyje „Loftas Fest“ bei kiti puikūs laimėjimai.

Perspektyviausios grupės turės neeilinę galimybę apšildyti „Loftas Fest“ pasirodysiančias muzikos žvaigždes bei bus kviečiamos groti Palangos LRT Opus scenoje „I Love Palanga“ vasaros sesijoje bei jungtiniuose koncertuose „Vasaros terasoje“, Vilniuje. Projekto organizatoriai pažada, kad prizinis fondas bus išties gausus ir itin naudingas grupėms laimėtojoms.

Šiemet konkurso etapuose grupes jau ketvirtus metus pristatys „ba.“ grupės lyderis Benas Aleksandravičius. Muzikos inkubatorius „Novus“ šiais metais vyks birželio ir liepos mėnesiais, kiekvieną antradienį „LRT OPUS terasoje“, įsikūrusioje „Lofto“ kieme. Tai vienas iš renginių, kuriuos rekomenduoja „LRT OPUS“.

Gražvydo Kaškelio nuotr./„Novus“ akimirka
Gražvydo Kaškelio nuotr./„Novus“ akimirka

Temos: 2 Muzika „Novus“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką