Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 26d. 15:56

Balyje užsimezgusi pažintis virto nauju Noah Cyrus albumu

PJ Harding x Noah Cyrus
„Sony Music“ nuotr. / PJ Harding x Noah Cyrus
Skandalistės Miley Cyrus jaunesnioji sesuo 21-rių Noah Cyrus išleido EP albumą „People Don‘t Change“. Jos kūrybiniu partneriu tapo australas PJ Harding, su kuriuo atlikėja susipažino Balio saloje.

Sparčiai populiarėjanti Cyrus klano žvaigždė Noah Cyrus prisipažįsta, kad nuo tada, kai susitiko su PJ, iškart panoro muzikuoti vienoje grupėje.

„Šio albumo nebūtų, jei ne jis. PJ Harding yra pats talentingiausias vyrukas, su kuriuo man teko dirbti. Mūsų albume iki pat šaknų galiukų esu savimi – tiesiog Noah iš Nešvilio“, – pasakoja dainininkė.

„Sony Music“ nuotr./Noah Cyrus
„Sony Music“ nuotr./Noah Cyrus

Kone visus metus nuotoliniu būdu dirbę atlikėjai susitiko kūrybinėje muzikantų stovykloje keliautojų pamėgtame Balyje. Ten jiedu susitiko netgi du metus iš eilės. O vėliau savo pažintį pratęsė kurdami per atstumą – Noah grįžo atgal į Los Andželą, o PJ Harding – į gimtąją Australiją.

„Sony Music“ nuotr./PJ Harding
„Sony Music“ nuotr./PJ Harding

Nors atlikėjus skyrė tūkstančiai kilometrų, į bendrą albumą jiems pavyko sudėti labai asmeniškus išgyvenimus.

„Kuriant pirmąjį albumo singlą „Dear August“ man teko patirti labai daug išgyvenimų. 2020 m. liepos ir rugpjūčio mėnesiai man buvo ypatingai sudėtingi: netekau močiutės ir ėmė stipriai „graužti“ karantinas. Išties tai mes abu su PJ buvome paklydę tamsos debesyje“, – pasakoja Noah Cyrus.

Beje, singlo „Dear August“ vaizdo klipo siužetą ir estetiką įkvėpė romantinė drama „The Notebook“ („Užrašų knygelė – liet. k.), kuriame uždraustą meilę palaiko laiškai.

PJ Harding, Noah Cyrus – „Dear August“

VIDEO: PJ Harding, Noah Cyrus - Dear August (Official Video)

PJ Harding yra prisidėjęs ir prie kito Noah Cyrus EP albumo „The End of Everything“, kuris pasirodė pernai. Kartu atlikėjai sukūrė netgi keturias dainas šiam albumui, įskaitant singlą „July“, kuris kelis kartus tapo platininiu, o albumas buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui.

Pristatydama vis daugiau savo kūrybos, Noah sėkmingai tęsia Cyrus kantri muzikos klano pasiekimus. Noah ir Miley Cyrus seserų tėtis Billy Ray Cyrusas – vienas populiariausių kantri muzikos atlikėjų Amerikoje, „Grammy“ laimėtojas. Taip pat ir seserų brolis – Trace Cyrus – muzikantas ir labai ryški asmenybė.

Klausytis naujausio Noah Cyrus ir PJ Harding EP albumo „People Don‘t Change“ galima čia:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:20
01:17
02:19

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką