Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 29d. 09:50

„Bardai LT“ dvyliktąjį gimtadienį paminės „Vasaros terasoje“: scenoje susitiks įvairių kartų atlikėjai

Gytis Ambrazevičius, Vilija Radvilė su smuikininke Oksana Sadauskiene, Gediminas Storpirštis
Organizatorių ir Spelienės nuotr. / Gytis Ambrazevičius, Vilija Radvilė su smuikininke Oksana Sadauskiene, Gediminas Storpirštis

Liepos 31-ąją Vasaros terasoje (Vilniaus mokytojų namų kiemelyje) savo dvyliktąjį gimtadienį šventiniu koncertu paminės geros muzikos ekspertai „Bardai LT“. Renginio organizatoriai pažada, kad vakaras neprailgs ir bus kupinas gerų emocijų.

Scenoje susitiks įvairių kartų dainuojantys kūrėjai – aktoriai ir muzikantai. Savo kūrybą pristatys Aistė Lasytė, ruošianti specialų muzikinį sveikinimą, naujų dainų premjerai ruošiasi ir žinomas aktorius Vidas Petkevičius. O jo kolega aktorius Gediminas Storpirštis tarp dainų įterps ir poezijos skaitymus. Bene didžiausia vakaro staigmena turėtų tapti aktorių Andriaus Kaniavos ir Dariaus Auželio duetas. Jie žada prisiminti prieš 30 metų kurtas dainas.

Šventiniame koncerte pasirodys ir jaunoji dainų autorių – atlikėjų karta: savito stiliaus kūrėjas Augustas Lapinskas su saksofonistu Luku Bareikiu, dvi kompaktines plokšteles išleidęs, reflektuojantis tarp būties ir buities Gytis Ambrazevičius su smuikininku Pauliumi Vaicekausku.

Iš Rokiškio pasveikinti „Bardai LT“ komandą atvyks romantiškoji Vilija Radvilė su smuikininke Oksana Sadauskiene. Vakaro vedėjas, ilgametis „Bardai LT“ draugas – aktorius Andrius Bialobžeskis.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką