Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 29d. 20:13

„Bardai“ skambiai atšventė veiklos dešimtmetį: koncerte – publikos mylimi aktoriai ir muzikantai

Andrius Kulikauskas, Gediminas Storpirštis, Rolandas Kazlas su žmona Sigita
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / „Bardai LT“ dešimtmečio šventės akimirka

Sekmadienio vakarą „Bardai LT“ savo veiklos dešimtmetį nutarė pažymėti sau pačiu artimiausiu būdu. Sukvietę žinomus dainuojamosios poezijos atlikėjus į „Vaidilos“ teatrą, jie susirinkusiems padovanojo jaukų, gyvos muzikos koncertą. Dešimtmetis įprasmintas ir pristačius pirmąjį per visą Lietuvos nepriklausomybės laikotarpį bardų dainų rinkinį, išleistą vinilinės plokštelės pavidalu.

10 metų – būtent tiek laiko geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ puoselėja dainuojamosios poezijos žanro tradicijas Lietuvoje, aktyviai prisideda prie bardų muzikos populiarinimo, globoja jaunus atlikėjus ir praturtina šalies muzikinį gyvenimą tik gyvai atliekama teisinga muzika.

O šventiniame koncerte, žinoma, netrūko muzikos. Pasveikinti „Bardai LT“ atvyko žinomi ir mėgstami atlikėjai: Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ akustiškai, Olegas Ditkovskis ir Neda, Vladas Bagdonas, Ieva Narkutė, Andrius Kaniava, Gediminas Storpirštis.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Bjelle
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Bjelle
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Sergejus Jovaiša
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Sergejus Jovaiša

Čia taip pat pasirodė Sigitas Jakubauskas su Gintaru Dzidoliku, Giedrius Arbačiauskas, Raminta Naujanytė-Bjelle, grupė „Baltos varnos“. Į koncertą atvyko ir su sunkia liga kovojantis Andrius Kulikauskas, kuris pats visai neseniai surengė išskirtinį koncertą.

Koncerto metu pristatytos ir vinilinės plokštelės, kuriose surinkti ryškiausi dainuojamosios poezijos žanro atstovai: nuo klasikų ir visiems pažįstamų vardų iki šiuolaikinių jaunų grupių ir atlikėjų.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./„Bardai LT“ dešimtmečio šventės akimirka
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./„Bardai LT“ dešimtmečio šventės akimirka

Dalis plokštelėje skambančių kūrinių buvo specialiai įrašyti šiam vinilui. Todėl šio rinkinio turinys – išskirtinis ir neabejotinai vertas melomanų dėmesio.

Vakaro šeimininkė aktorė Kristina Kazlauskaitė neabejotinai suteikė visam renginiui žavių, šmaikščių, jautrių akimirkų, neapsieita ir be netikėtumų.

Daugiau žavingo vakaro akimirkų – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką