Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 12d. 17:25

Barselonoje gyvenanti lietuvė pristato dainą apie socialines problemas

Giedrė Mokrecovaitė
Stopkadro nuotr. / Giedrė Mokrecovaitė
Barselonoje gyvenanti hiphopo ir popso atlikėja Giedrė Mokrecovaitė (25) pristato dainą, kuria atstovauja bijančius siekti pagalbos ir kenčiančius smurtą, prievartą. „Manau, labai svarbu kurti muziką ir kalbėti apie socialines problemas, apie kurias esame linkę nutylėti“, – sakė Giedrė, pridurdama, kad tai buvo viena iš priežasčių, kodėl ji parašė dainą „Pagalba“.

Giedrė pasakoja, kad ši daina paliečia skaudžias temas, tokias kaip smurtas šeimoje, prievarta, baimė prašyti ir siekti pagalbos. Ji žino, kad su jos daina galės susitapatinti daugybė žmonių, kurie su šiomis problemomis susiduria kiekvieną dieną.

„Mano dainos tikslas paskatinti diskusiją, įkvėpti žmones siekti pagalbos ir kovoti už save. Pati esu mačiusi gyvenime tiek šilto, tiek šalto, todėl priėjau išvadą, kad noriu kurti muziką, kuri atstovaus žmones, kurie bijo kalbėti, kurie yra įbauginti siekti pagalbos ir kurie mąsto, kad jiems nėra kitos išeities, o tik slėpti savo žaizdas“, – sakė ji.

Dainą galite išgirsti čia:

VIDEO: GIEDRE MOK - PAGALBA

25-erių mergina, kuri kilusi iš Alytaus ir šiuo metu gyvena Barselonoje, be muzikos turi ir nuolatinę profesiją – ji yra personalo vadybininkė, atrankų specialistė, žmones moko anglų kalbos, kuria ir parduoda dainas.

„Kurti muziką ir rašyti dainas pradėjau kažkur 19 metų, kai sudalyvavau atlikėjo Ironvyto rengtame repo dainų konkurse, kuriame buvau viena iš finalisčių.

Nuo to laiko kuriu muziką, kurioje kalbu apie kitų dažnai neliečiamas temas ir stengiuosi padėti žmonėms, išprovokuoti diskusiją. Noriu savo muzika padėti kitiems, juos įkvėpti, motyvuoti ir perteikti žinutes, kurios paliestų milijonų širdis“, – kalbėdama apie savo muziką paaiškino G.Mokrecovaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką