Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 27d. 14:21

Be vieno nario likęs „2Kvėpavimas“ pristato vasaros dainą „Man viskas Kanarai“

„2Kvėpavimas“
Martyno Stankaičio nuotr. / „2Kvėpavimas“
„2Kvėpavimas“ pristato vasaros dainą „Man viskas Kanarai“ ir tikisi, kad ji sulauks tokio pat populiarumo, kaip ir praėjusių metų hitas „Vasarinė mergaitė“, kuris internete jau peržiūrėtas beveik 3 milijonus kartų. „Norėčiau kasmet pristatyti po vasarinę dainą. Tokią atsipalaidavusią, be įtampos, kokie ir mes būnam vasaromis“, – sako „2Kvėpavimo“ narys ir dainos autorius Denisas.

Jis net negali prisiminti, kaip ir kodėl jam susidėliojo posakis „Man viskas Kanarai“, kuris tapo dainos pavadinimu ir pagrindiniu leitmotyvu, bet atsiradęs jis išsyk prilipo ir tapo kasdienės kalbos dalimi.

„Man viskas Kanarai – reiškia, kad viskas yra gerai, dėl nieko nereikia jaudintis, esi atsipūtęs, ramiai gyveni šia diena, aplink šilta, saulė, nėra problemų, – paaiškina jis ir priduria, lietuvių pamėgtos atostogų salos jam įstrigo, kaip nerūpestingo gyvenimo simbolis. – Atsipalaiduoti klausantis muzikos mums tikrai labai reikia, nes įtampų aplinkui per pastaruosius metus visiems buvo per daug.“

„2Kvėpavimas“ prieš dvejus metus žaibiškai išgarsėjo internete su daina „Leidžiu tau viską“, kuri iki šiol sukasi gerbėjų grojaraščiuose ir šiuo metu turi beveik 7 milijonus peržiūrų. Solidus rezultatas jaunai grupei suteikė galimybę kurti toliau ir šiuo metu net penki „2Kvėpavimo“ kūriniai turi surinkę daugiau nei po milijoną peržiūrų, o bendras kanalo peržiūrų skaičius jau perkopė 18 milijonų.

Dainą „Man viskas Kanarai“ klausytis galite čia:

VIDEO: 2Kvėpavimas - Man viskas Kanarai

Prieš pasaulinę pandemiją „2Kvėpavimas“ buvo pradėjęs sėkmingai koncertuoti, tačiau veiklą teko sustabdyti. Tai buvo morališkai sunkus periodas jaunai grupei, kurios karjera dėliojosi itin sėkmingai. Kaip ir dauguma muzikantų, be scenos likęs „2Kvėpavimas“ atsidėjo kūrybai. Jau baigtas debiutinis grupės albumas, kuriame bus 14 kūrinių. Tarp jų žinomiausios dainos „Leidžiu tau viską“, „Paranoja“, „Kukliai pasėdėsim“, „Vasarinė mergaitė“ ir, žinoma, naujausia – „Man viskas Kanarai“.

Martyno Stankaičio nuotr./„2Kvėpavimo“ narys denisas
Martyno Stankaičio nuotr./„2Kvėpavimo“ narys denisas

Per pastaruosius metus įvyko ir vidinių pasikeitimų. Buvęs duetu, šiuo metu „2Kvėpavimas“ yra vieno žmogaus grupė.

„Taip, likau vienas, bet gal ne amžinai. Esu labai dėkingas Dimai, su kuriuo užsukome visą grupės veiklą, bet gyvenimas kintantis dalykas ir mūsų keliai pasikeitusių gyvenimo aplinkybių verčiami išsiskyrė. Jaučiuosi neblogai ir vienas. Kaip ir anksčiau rašau žodžius, muziką, dirbu studijoje. Kartais pasvajoju, kad norėčiau grupėje merginos“, – sako Denisas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką