Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 28d. 17:45

„Beissoul & Einius“ išvyksta į vieną didžiausių Europoje muzikos festivalių

„Beissoul & Einius“
Miglės Golubickaitės nuotr. / „Beissoul & Einius“
Svetur. Šis žodis pandemijos sustingdytame pasaulyje įgavo ypatingą reikšmę. Ekstavagantiškasis muzikos, mados ir meno duetas „Beissoul & Einius“ vasaros festivalių sezoną pasitiks svetur! Liepos mėnesį duetas pasirodys viename didžiausių Europos muzikos festivalių „ATLAS WEEKEND’’ Ukrainoje.

„Beissoul & Einius“ kūrėjai – Artūras Žabas-Beissoul ir Einius Jarutis Ukrainoje ir Baltarusijoje aktyviai koncertuoja bei pasirodo įvairaus pobūdžio kultūros, meno, inovacijų bei mados renginiuose nuo 2014 metų.

„Su šia šalimi kaip ir su „ATLAS WEEKEND“ festivaliu turime ypatingą ryšį ir istoriją. Pirmą kartą į Ukrainą atvykome 2014 metu pavasarį – labai sudėtingu bei chaotišku, karo nuotaika alsuojančiu metu, tačiau būtent tuo laikotarpiu šalies kultūrinis gyvenimas šovė į neregėtas aukštumas, jo dalimi tapome ir mes.

Pradėta rengti festivalius, viena po kitos atsidarinėjo nepaprastos kultūros erdvės, klubai, ėmė vibruoti meniniai judėjimai. Ištisus penkerius metus šalies sostinėje Kijeve kaip ir visoje Ukrainoje praleisdavome marias laiko. Su savo pasirodymais aplankėme visas šalies koncertines aikšteles, festivalius bei netradicines pasirodymų erdves.

Beissoul & Einius – „Tomorrow Never Comes“:

VIDEO: Beissoul & Einius - Tomorrow Never Comes (Official)

2015 metais grojome pirmajame „ATLAS WEEKEND“ festivalyje, po metų pasirodėm antrąsyk. Šį festivalį aplanko daugiau nei pusė milijono žmonių, tai vienas didžiausių renginių Europoje. Jau nuo pat pradžių buvo aišku, kad jis turės didžiulį pasisekimą. O mes savo ruožtu save laikome festivaline grupe. Tad šįmet su trenksmu grįžtame į mylimą Ukrainą ir „ATLAS WEEKEND“ festivalį! Jis truks savaitę, todėl turėsime marias laiko pabendrauti su išsiilgtais kolegomis muzikantais, draugais ir klausytojais. O labiausiai nekantraujame susitiksi su mylima ir kaip ugnis karšta Ukrainos publika!“ – džiaugiasi Beissoul.

Organizatorių nuotr./„Atlas Weekend Festival 2016“
Organizatorių nuotr./„Atlas Weekend Festival 2016“

Didžioji dalis „Beissoul & Einius“ mados fotosesijų surengta Ukrainoje bendradarbiaujant su vienu talentingiausių šalies fotografu Dmitry Komissarenko. Dmitrijaus įamžintas duetas pasirodė tarptautinių žurnalų „Vogue“, „Playboy“, „Katblut“, „Design Scene“, „Harper’s Bazaar“, „Forbes“, „ELLE“ puslapiuose, o „Nvrmind“ viršelis su Beissoul nuotrauka puikavosi net Venecijos bienalės metu.

Beissoul & Einius – „White Crow“ albumas:

VIDEO: Beissoul & Einius - White Crow LP (Full Album 2019)

„ATLAS WEEKEND“ – sutraukiantis virs pusės milijono melomanų iš skirtingų pasaulio kraštų ne vienintelis pasaulinio lygio festivalis, kuriame teko groti stilingajam duetui iš Lietuvos. 2018 metais kūrėjai pasirodė Budapešte vykstančiame „SZIGET“ festivalyje scenoje. Tais metais renginį aplankė 565 tūkstančiai žmonių. „Beissoul & Einius“ festivalio atmosfera dalinosi kartu su tokiomis muzikos garsenybės kaip „Gorillaz“, Dua Lipa, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, „Arctic Monkeys“, Kygo, ZHU, MO.

Dmitry Komissarenko nuotr./„Beissoul & Einius“
Dmitry Komissarenko nuotr./„Beissoul & Einius“

Nors „Beissoul & Einius“ pasiilgo scenos ir gyvo bendravimo su publika, pandeminė pauzė jų nesustabdė. Šįmet duetas savo kūrybos dešimtmečio proga išleido riboto tiražo vinilinių plokštelių kolekciją, į kurią įeina albumai „Laikas Paikas“, „White Crow“, naujausias albumas „Questions In The Dark“, netrukus – ir albumas #asecretcontract (2017).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką