Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 3d. 10:59

„Biplan“ albumo pristatymo koncerte – džiazo prieskoniais paskaninta kūryba

Karina Krysko, „Biplan“
Ryčio Šeškaičio nuotr. / Karina Krysko, „Biplan“
Šiais metais išleidę albumą „Džiaze tik merginos – Live“ ir koncertams pagaliau grįžtant į Lietuvą „Biplan“ džiaugiasi galimybe jį tinkamai pristatyti. Nauja programa vienintelį kartą šią vasarą sostinėje nuskambės liepos 12 dieną istoriniame Vilniaus universiteto didžiajame kieme.

„Esame įvairialypiai ir nenorime užsidaryti viename žanre“, – sako vienas „Biplan“ įkūrėjų, grupės gitaristas Olegas Aleksejevas. „Džiaziniame amplua „biplanai“ persirengia tokiais muzikiniais drabužiais, kokių dar gyvenime nevilkėjo, ir, žmonės sako, jie mums tinka!“

Biplan ft. Karina Krysko | Kino filmai (Jazz Version - Live)

VIDEO: Biplan ft. Karina Krysko | Kino filmai (Jazz Version - Live)

Naujoje kultinės Lietuvos roko grupės programoje skambės džiazo prieskoniais paskaninta kūryba iš visos muzikantų karjeros. Kaip ir albumo „Džiaze tik merginos – Live“ įrašuose, koncerte prie grupės prisijungs ne tik muzikantai iš džiazo pasaulio, bet ir žavioji dainininkė Karina Krysko, kuri duetu su grupės vokalistu Maksu Melmanu atliks didžiąją programos dalį.

Ryčio Šeškaičio nuotr./Karina Krysko, „Biplan“
Ryčio Šeškaičio nuotr./Karina Krysko, „Biplan“

„Jūs net neįsivaizduojate, kaip mums norisi dar pagroti džiazinę programą, į kurią sudėjome tiek daug laiko, darbo ir širdies, o koncertai įvyko vos keli...“, – šypsosi Olegas Aleksejevas. „Tiesiog rankos dreba, kaip norisi su šia programa lipti į sceną.“

Ryčio Šeškaičio nuotr./„Biplan“
Ryčio Šeškaičio nuotr./„Biplan“

Proginę „Džiaze tik merginos“ programą muzikantai paruošė grupės dvidešimtpenkmečiui, kurį atšventė pernai. 2020 metų pavasarį „biplanai“ buvo suplanavę koncertų turą Alytuje, Druskininkuose, Palangoje ir Šiauliuose, o Viliuje ir Kaune išpardavus visus bilietus, buvo paskelbti papildomi koncertai.

Visgi rokerių svajonę švenčiant gimtadienį kiek padžiazuoti teko atidėti. Dėl karantino atšaukus turą, grupė rudenį spėjo surengti tik kelis perkeltus pasirodymus, tad „Biplan“ laukė susitikimo savo gerbėjais pristatant „Džiaze tik merginos“ šiais metais.

Biplan ft. Karina Krysko | O mes prie jūros (Jazz Version - Live)

VIDEO: Biplan ft. Karina Krysko | O mes prie jūros (Jazz Version - Live)

Liepos 12 dieną Vilniuje „biplanai“ atliks klausytojams nuo vasaros neatsiejamus kūrinius „Kapitonai“, „Kino filmai“, „Ketvirtadienis“, „Labas rytas“, „O mes prie jūros“ ir kitas mylimas dainas. Visgi, gerai pažįstami hitai čia nuskambės netikėtai – juos paįvairins lindyhopo, svingo, rumbos, čia čia čia ir kitų džiazo stilių ritmai.

Ryčio Šeškaičio nuotr./„Biplan“
Ryčio Šeškaičio nuotr./„Biplan“

Koncertinis albumas „Džiaze tik merginos – Live“ buvo įrašytas pernai rudenį Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje įvykusio pasirodymo metu. Šių metų vasarį koncerto įrašas išleistas vinilo plokštelės, CD ir skaitmeniniu formatu.

Šį albumą „Biplan“ su Karina Krysko pristatys Vilniaus universiteto didžiajame kieme liepos 12 dieną, pirmadienį. Diena anksčiau, liepos 11-ą, toje pačioje erdvės įvyks akordeonininko Martyno Levickio albumo „Vivaldi: The Four Seasons“ pristatymo koncertas, kuriame kartu su muzikantu pasirodys ir styginių ansamblis „Mikroorkéstra“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

17:35
01:02
46:06

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką