Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 10, 12:43

„Biplan“ įrašė dainos „Amore“ ukrainietišką versiją

Grupė „Biplan“ pradėjo savo gastroles po kaimynines šalis. Muzikantai sekmadienį grįžo iš Daugpilio, kur koncertavo šio miesto šventėje. Antradienį grupė išvyksta į Ukrainą ir prieš šią kelionę paruošė specialią staigmeną šios šalies muzikos gerbėjams – savo šių metų hitą „Amore“ įrašė ukrainiečių kalba.
„Biplan“
„Biplan“ / Grupės „Biplan“ archyvo nuotr.

Ukrainietiškai skambančią „Amore“ „biplanai“ pristatys Ukrainos radijo stotims ir šią savaitę atliks savo koncertuose – ketvirtadienį, birželio 13 dieną, Kijevo klube „44“ ir šeštadienį, birželio 15 dieną, Jaltoje, koncerte prie krantinės.

„Dainuoti ukrainietiškai nėra paprasta, bet labai įdomu. Dėl kelių priežasčių, viena jų – ketvirtadalis mūsų su Olegu kraujo yra ukrainietiško“, – šypsojosi „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas.

Ukrainietiškus žodžius dainai „Amore“ parašė jaunos kartos Ukrainos poetė Midna. „Tai buvo jaudinanti ir labai įdomi patirtis“, – dalinosi įspūdžiais poete. „Ukrainietiškų žodžių reikšmes jungiau su jų originaliu lietuvišku skambesiu ir ritmu taip, kad jie būtų sąžiningi, jautrūs ir melodingi. Taip atėjo patys gražiausi ukrainietiški žodžiai.“

Grupės Biplan achyvo nuotr./Biplan
Grupės „Biplan“ achyvo nuotr./„Biplan“

Pasak jos, Kijeve netikima, kad šios dainos atlikėjas – ne ukrainietis. „šis kūrinys būtinai ras kelią į Ukrainos žmonių širdis“, – įsitikinusi Midna.

Vasario mėnesį paskelbta daina „Amore“ tapo vienu didžiausių šių metų hitu Lietuvoje, o vasario viduryje nufilmuotas vaizdo klipas „YouTube“ peržiūrėtas daugiau kaip pusę milijono kartų.

Grįžę iš Ukrainos „biplanai“ pradės ruoštis kitoms koncertinėms kelionėms – liepos pradžioje lietuviai pasirodys didžiausiuose Baltarusijos ir Rusijos festivaliuose „Most“ ir „Nasestvije“, o rugpjūtį koncertuos ir didžiausiuose mūsų šalies festivaliuose – „Galapaguose“ ir Karklėje.

Žmonės.lt kviečia skaitytojus pasiklausyti ukrainietiškos dainos versijos ir ją įvertinti komentaruose:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką