Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 25d. 04:10

Britų atlikėjas Jamie Woonas vilniečius užkrėtė romantiška melancholija

Koncerto akimirka
menufabrikas.lt nuotr. / Koncerto akimirka

Vėlų šeštadienio vakarą Vilniaus menų fabrike „Loftas“ skambėjo maloniai per kūną vilnijantys britų atlikėjo Jamie Woono dainų ritmai.

Pilnutėlę gerbėjų salę 28-erių dainininkas sveikino šilta šypsena, o atėjusieji atsidėkojo jam šūksniais ir aplodismentais. Daugeliui gerbėjų išvysti šiuo metu visame pasaulyje ypač mėgstamą J.Wooną gyvai dainuojantį prilygo didelei šventei. Nors koncerto metu skambėjo daugiausia ramios baladės, britas atliko ir kiek energingesnius garsiausius savo kūrinius, tokius kaip „Lady Luck“ ar „Night Air“.

Pasirodymo metu J.Woonas pritarė sau gitara bei grojo efektų pedalais (angl. loop station). Vilniuje atlikėjas pasirodė kiek atsiauginęs plaukus, kurie buvo surišti į mažą kuodelį. Tiesa, daliai klausytojų koncertas pasirodė per trumpas – britas sceną paliko maždaug po valandos. Į Lietuvą po koncerto Šveicarijoje, Ciuriche, atlikėjas su grupe atvyko tik renginio dieną, o po koncerto iškart išskubėjo į oro uostą, iš kurio iškeliavo į Vroclovą. Nors šis savaitgalis atlikėjui buvo itin įtemptas, jis juo mėgavosi – po koncerto netgi susitiko su didžiausiais savo gerbėjais Lietuvoje. Iki rudens daugiau nėra numatyta jokių J.Woono koncertų.

Šiuo metu muzikantas įrašinėja savo antrąjį albumą. Taigi lietuviai tapo vieni iš nedaugelio liudytojų ir vertintojų, kurie išgirdo pačią šviežiausią Jamie Woon kūrybą.

„Jis yra „ant bangos“ visame pasaulyje dabar. Ne anksčiau ir ne vėliau. Todėl labai džiaugiuosi, kad atsirado kone nereali galimybė Jamie Woon1 į „Loftą“ pakviesti būtent dabar“, – sakė „Lofto“ vadovas Viktoras Diawara-Vee.

Vakaro žvaigždę apšildė Vaiperis (Despotin Fam) ir geriausias praeitų metų debiutantas Lietuvoje – Markas Palubenka.

Apie Jamie Wooną

J.Woonas užaugo su mama, kuri daugybę metų dirbo pritariančiąja vokaliste Björk, Michaelo Jacksono, Kylie Minogue ir daugelio kitų dainininkų muzikiniuose šou.

Pats Jamie baigė prestižinę Londono muzikos mokyklą „BRIT“ panašiu metu kaip ir Amy Winehouse. Pastarosios pasirodymus jis vėliau yra ne kartą apšildęs. 2011 m. atėjo ir pačio Jamie Woon šlovės laikas. Būtent tada vieni įtakingiausių muzikinių naujokų „gaudytojai“ – „BBC Sound of 2011“ – metų geriausiųjų tope Jamie Woon „iššovė“ į pirmąją vietą.

Atlikėjas dažnai priskiriamas prie naujos kartos dubstep kūrėjų, tačiau jis pats teigia, jog r’n’b – kur kas tikslesnis jo kuriamos ir atliekamos muzikos apibūdinimas.

Nespėjusiems apsilankyti J.Woono koncerte Vilniuje, siūlome išgirsti keletą žinomiausių jo kūrinių, kuriuos girdėjo susirinkusieji „Lofte“:

Jamie Woonas – „Lady Luck“:

VIDEO: Jamie Woon -- Lady Luck (Official Video) HD

Jamie Woonas – „Night Air“:

VIDEO: Jamie Woon - Night Air (Official Video) HD

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką