Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 26d. 14:29

Burbiškio dvare – ypatingas Ievos Narkutės pasirodymas

Ievos Narkutės koncerto akimirka
Martyno Vitėno nuotr. / Ievos Narkutės koncerto akimirka
Penktadienį, liepos 30 dieną, 18 valandą, Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus-draustinio Burbiškio dvaro istorijos skyriuje (Radviliškio r.) vyks akustinis Ievos Narkutės koncertas.

Ieva Narkutė – dainuojamosios poezijos kūrėja ir atlikėja, užaugusi Šiauliuose. Atlikėjos koncertai – tarsi laukti pasimatymai, gyvi dialogai su publika, o dainos – subtilios istorijos.

Šį kartą atlikėja klausytojų lauks ypatingoje erdvėje – Burbiškio dvaro parke, kur muzika skambėdavo ir dvaro savininkų Baženskių laikais. Istorijos tęstinumas – muzikos vakarai autentiškoje aplinkoje – sujungia praeitį ir dabartį bei leidžia mėgautis išskirtiniais kūrėjais ir jų kūryba.

Šis renginys yra projekto „Dvarų pramogos“ dalis. Liepos 9 dieną dvaro parke koncertavo operos solistai Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas, klausytojų šią vasarą dar lauks Kybartų pučiamųjų orkestras „Kybartai“.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Radviliškio rajono savivaldybė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką