Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 10d. 11:24

„Carito“ paramos koncertas: padėti šalia esančiam reikia dabar

Martynas Levickis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Martynas Levickis

Vienas prasmingiausių ir gražiausių šio rudens koncertų jau šią savaitę! Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ visus norinčius daryti gera ir pasiklausyti įspūdingo klasikinės muzikos koncerto lapkričio 13 dieną, 19 valandą kviečia į Šv. Kotrynos bažnyčią, kur vyks paramos koncertas „Degu kaip žvakė“.

„Natūralu, kad vėstant orams labai norisi namų jaukumo ir ramybės, po darbų grįžti pas laukiančius ir mylinčius“ – sako Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ paramos ir komunikacijos skyriaus vadovas Tomas Maknickas. „Deja, yra daugybė žmonių, kurie neturi nei namų, nei darbo, nei artimųjų. Dėl sudėtingų situacijų, klaidų ar ligų šiuo metu jie atsidūrę visuomenės paribiuose ir labai laukia pagalbos. Labai prašome žmonių nelikti abejingais šiam kvietimui, atsiliepti, tapti vilties ugnele visiems tiems žmonėms, kurių kasdienybė yra tamsi ir skausminga. Džiaugiamės, kad į kvietimą jau atsiliepė žymūs Lietuvos klasikinės muzikos atlikėjai ir tik jų dėka galime pažadėti nuostabų koncertą, kurio metu surinktos lėšos pasieks labiausiai pagalbos reikalingus žmones“ – kalbėjo pašnekovas.

Koncerto žiūrovai turės progą išgirsti visą pulką klasikinės muzikos šviesulių, kurių tarpe – akordeonistas Martynas Levickis, pianistas Petras Geniušas, pūtikai Petras ir Dominykas Vyšniauskai, Robertas Beinaris, sopranai Asta Krikščiūnaitė, Ona Kolobovaitė, Lilija Gubaidulina, stygininkai Rasa Vosyliūtė, Mindaugas Bačkus, jaunieji pianistai Ignas ir Justas Maknickai, kamerinis choras „Aidija“ (meno vadovas ir dirigentas Romualdas Gražinis), Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus).

Vilniaus Mažajojo teatro nuotr./Ona Kolobovaitė
Vilniaus Mažajojo teatro nuotr./Ona Kolobovaitė

„Už parduotus bilietus gautas lėšas, taip pat pinigus, kuriuos tiesioginės transliacijos metu paaukos LRT televizijos žiūrovai panaudosime įdarbinimo iniciatyvoms „Carite“ išlaikyti ir plėsti, kad galėtume žmonėms suteikti galimybę pakeisti savo gyvenimą iš esmės – dirbti ir užsidirbti savarankiškai“ – sakė T. Maknickas. Jo teigimu darbas ir galimybė gauti pajamas ne iš pašalpų žmogaus gyvenime pakeičia labai daug: grąžina savigarbą, pasitikėjimą savimi, pakeičia aplinkinių požiūrį į žmogų ir, žinoma, palengvina valstybės ir visuomenės naštą, nes šiam žmogui nebereikia pašalpų ar lengvatų. „Mes prašome dovanoti šiek tiek savo laiko ir pinigų, bilietui įsigyti, o jums dovanojame nuostabų vakarą, nepamirštamą muziką ir žinojimą, kad jūsų gerumas pakeis kito žmogaus gyvenimą“ – kviesdamas dalyvauti koncerte sakė T. Maknickas.

Bilietus į paramos koncertą „Degu, kaip žvakė“ galima įsigyti internetu, bilietai.lt svetainėje bei gyvai, visose bilietai.lt prekybos vietose. LRT televizijos tiesioginės transliacijos metu žiūrovai taip pat turės galimybę aukoti trumposiomis SMS žinutėmis arba skambindami telefonu 1490, auka 5 Lt. 

Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ – viena didžiausių paramos organizacijų Lietuvoje. Per metus prašydami įvairios pagalbos organizacijos centruose apsilanko daugiau kaip 67 tūkstančiai žmonių. Vilniaus arkivyskupijoje pagalba teikiama vaikams, šeimoms, seneliams, benamiams, kaliniams, priklausomiems asmenims, gatvės jaunimui, vienišoms mamoms, ilgalaikiams bedarbiams, pabėgėliams bei visiems išgyvenantiems dvasinį ar materialinį skurdą ir atskirtį. Daugiau apie „Caritas“ veiklą ir laukiantį koncertą galite sužinoti www.vilnius.caritas.lt

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Petras Geniušas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Petras Geniušas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:42
09:25
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką