Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Choras iš Harlemo Vilniuje žadino šilčiausius jausmus (nuotraukos)

Koncerto akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Koncerto akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmosios Kalėdų dienos vakarą Vilniaus VRM rūmų salę nuspalvino sodrūs ir skambūs „Harlem Gospel Choir“ dainininkų balsai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jau daugiau kaip 5 metus iš eilės per Kalėdas į Vilnių užsukantys niujorkiečiai nuo pat pirmos koncerto akimirkos neleido salei sėdėti. Santūrūs lietuviai gal dėl šventinės dienos, gal  dėl jausmingų dainų į šalį metė šaltumą ir nesivaržydami demonstravo jausmus.

Tiesa, tik atėję koncerto lankytojai turėjo nemaloniai nustebti sužinoję, kad patalpos nešildomos. Rūbininkai geranoriškai patarė klausytojams į salę eiti apsirengus striukėmis. Choristai į sceną žengė pavėlavę tik 15 minučių. Juos pasitiko pilnutėlė salė, nors prieš tai kai kurie atvykusieji dėl didelio žmonių skaičiaus turėjo vargo ieškodami savo vietų.

„Harlem Gospel Choir“ iš karto užkrėtė susirinkusiuosius gera nuotaika – kaipmat pakėlė nuo kėdžių, o salė atsakydama prapliupo plojimais. Atlikę keletą savo kūrinių, dainininkai nusileido į salę – apsikabinę kai kuriuos klausytojus sveikino su Kalėdomis ir linkėjo geros kloties.

Choristai dainavo tokias dainas kaip „I Can Fly“, „Happy Day“ o specialiai švenčių proga ir tradicinę „Merry Christmas“. Jie ant scenos buvo pasikvietę ir keletą klausytojų – vienai teko choro įrašytų dainų albumas, o mamai, užlipusiai ant scenos su dukra, buvo įteiktas minkštas žaislas. Dovanodami šiltus žodžius apie gražius jausmus ir meilę Dievui, „Harlem Gospel Choir“ perėjo prie ilgai lauktų Michaelo Jacksono kūrinių. Šiemet choristai pristatė specialią legendiniam dainininkui atminti skirtą koncertinę programą „Concert Of Hope World Tour / Remembering Michael Jackson“.

Pusantros valandos trukęs koncertas publikai, akivaizdu, buvo per trumpas – atlikėjams išėjus klausytojai ne tik plojo, bet ir trypė. Choristai grįžo biso, bet atliko tik vieną kūrinį „You‘re Not Alone“. Daugelį žiūrovų nustebino tai, kad dalis dainininkų po paskutinio kūrinio dingo nuo scenos ir biso nebegrįžo. Tačiau, organizatorių teigimu, tai buvo koncerto dalis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką