Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 11d. 15:33

„Colours of Bubbles“ koncertuoti į Vilnių keliauja per Latviją ir Jungtinę Karalystę

„Colours of Bubbles“
Viktorijos Grubliauskės nuotr. / „Colours of Bubbles“

Jei jaučiate, kad pasiilgote „Colours of Bubbles“ – grupė jums turi puikių žinių. Savaitgalį su koncertais viešėję Latvijoje, kitą savaitę muzikantai keliaus tęsti naujo albumo įrašų į Jungtinę Karalystę, o liepos 4 dieną pagaliau surengs koncertą ir Vilniuje „Vasaros terasoje“.

Praėjusį savaitgalį muzikantai buvo pakviesti į Jelgavoje vykusį smėlio skulptūrų festivalį ir Daugpilio miesto šventę. Pasak grupės, kelionė buvo puiki. Smėlio skulptūros paliko įspūdį, džiugino ir tai, kad Jelgavoje buvo galima pamatyti ir lietuvių darbų. Tuo tarpu Daugpilis juos nustebino scenos dydžiu – tai buvo viena didžiausių scenų, kuriose grupei teko groti.

Pastaruoju metu „coloursai“ daugiausia laiko leidžia įrašų studijoje ir repeticijose, kur gimsta naujasis grupės albumas. „Buvo labai gera pakelti galvas nuo darbų ir aplankyti artimiausius mūsų kaimynus. Šie koncertai Latvijoje buvo vieni geriausių, kiek tik esame ten groję. Mus priėmė puikiai, grįžom pasikrovę energijos“, – sakė grupės vokalistas Julijus Aleksovas.

Viktorijos Grubliauskės nuotr./„Colours of Bubbles“
Viktorijos Grubliauskės nuotr./„Colours of Bubbles“

Jau kitą savaitę muzikantai kels sparnus į Jungtinę Karalystę, kur tęs darbus prie savo naujų dainų. Grįžę iš šios kelionės jie surengs turbūt trankiausią vasaros koncertą sostinės „Vasaros terasoje“, kur liepos 4 dieną su visa jėga sugros visas žymiausias savo dainas.

Liepos 12 dieną „Colours of Bubbles“ taip pat pasirodys Kaune „Adform kiemelyje“. Ar šiuose koncertuose išgirsim ir visiškai naujų dainų iš būsimo grupės albumo? „Nieko nežadam, bet visko gali būti“, – šypsosi muzikantai.

VIDEO: Colours of Bubbles | Rusty Trombone (live @ Cathedral Square, Vilnius)
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

00:31
02:20
01:32

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką