Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 1d. 11:28

D.Peseckaitės debiutinis išplaukimas į muzikinius vandenis: įvertinkite

Dalia Peseckaitė ir Dainius Kučinskas
Mariaus Guščia nuotr. / Dalia Peseckaitė ir Dainius Kučinskas
Su debiutiniu kūriniu į Lietuvos muzikos platumas pasileidžia plaukti atlikėja Dalia Peseckaitė kartu su savimi į kūrybos luotą įsisodinusi bendražygius fiziką-muzikantą Dainių Kučinską ir foto-video menininkę Emiliją Vinžanovaitę.

Daina ir klipas „Bangini” simboliškai išnėrė į viešumą paskutinę vasaros dieną. Nors daina užgimė brazdinant gitarą dar prieš porą metų, tačiau išsiplėtojo ir užaugo būtent per šią vasarą.

Atlikėja pasakoja, kad su nedrąsia mintimi įrašyti savo dainą kreipėsi į bičiulį Dainių Kučinską. Ji negalėjo patikėti, kad su muzikanto kūrybiniu polėkiu daina išaugs iki stipraus kūrinio, kurį užbaigus norėjosi rasti muzikai atitinkančius vaizdinius.

„Imantis dainos vizualo pagalbos ranką, akį ir objektyvą ištiesė Emilija Vinžanovaitė. Atrodė natūralu įkvėpimo ir vaizdinės medžiagos ieškoti prie jūros. Per kelias dienas, minant dviračiais Kuršių nerijoje, kaip akmenėlius rinkom kadrus, iš kurių Emilija sudėliojo plaukiančią, siūbuojančią, banguojančią ir besisukančią mozaiką.

Man pačiai ši daina yra apie buvimą mažu ir dideliu, galingu ir pažeidžiamu, apie tai, kad net stipriausiems svarbu turėti kur prisiglausti, reikia švelnumo, palaikymo.

Nors man atrodo, kad tekste viskas akivaizdu, tačiau kiekvienam daina bus apie kažką savo, todėl nesinori stipriai konkretizuoti kažkokios vienos reikšmės. Tegul kiekvienas plaukia sava vaga ir žaidžia sava eiga, ir gal netyčia susitiksim kokioje baloje ar jūroje besitaškydami", - kalbėjo D.Peseckaitė.

Kviečiame nerti į Dalios Peseckaitės debiutinio kūrinio garsus čia:

VIDEO: Dalia Peseckaitė, Dainius Kučinskas - Bangini

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 2 Muzika Dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

02:40
01:06:56
10:24

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką