Dabar populiaru
Publikuota 2018 10 08, 09:59

Dainininkė Dagna pristato dainą „Leisk sau“: „Ji motyvuoja būti savimi ir daryti tai, kas miela“

Dainininkės Dagnos gyvenime – nauji pasiekimai ir iššūkiai. Įgyvendinusi vieną didžiausių savo siekių, atlikėja pristato naują dainą „Leisk sau“ ir džiaugiasi debiutu Kauno valstybiniame muzikiniame teatre.
Dagna
Dagna / Asmeninio albumo nuotr.

Muzikos prodiuserių Kasparo Meginio ir Edgaro Žaltausko kurta daina „Leisk sau“ – trečias Dagnos ir šių muzikantų bendras kūrinys.

„Dauguma prieš tai išleistų mano dainų buvo anglų kalba, tad džiaugiuosi, jog šį kartą klausytojai išgirs kūrinį mūsų kalba. Džiaugiuosi dvigubai, nes ji neša pozityvią žinutę – motyvaciją būti savimi ir daryti tai, kas miela širdžiai“, – sakė atlikėja.

Pasak jos, XXI amžiuje, kai visi skubame siekti, pirmauti, įgyvendinti, kartais pamirštame, ko išties norime ir patys save įspraudžiame į rėmus. Neva iš jų ištrūkti nėra lengva, tačiau daina „Leisk sau“ leis bent kelioms minutėms stabtelti ir lengviau įkvėpti, o iškvėpus leistis į vidinės laisvės paieškas.

Ši naujiena nėra vienintelė atlikėjos horizonte. Visada akcentuojanti profesionalumą ir jo siekianti, mergina pavasarį baigė VDU Muzikos akademijos klasikinio dainavimo magistro studijas. „Tai vieno iš svarbiausių mano tikslų įgyvendinimas. Šių mokslų diplomas – sunkaus darbo vaisius, siekiant ne tik vadintis, bet ir būti profesionalia dainininke. Ir man pavyko“, – džiaugsmo neslėpė Dagna.

Dar vienas ryškus posūkis Dagnos karjeroje – vaidmuo Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. Atlikėja debiutavo pagal Roberto Louiso Stevensono romantinę filosofinę novelę „Nepaprasta daktaro Džekilo ir misterio Haido istorija“ sukurtame miuzikle „Džekilas ir Haidas“. Čia ji atliko vieną pagrindinių vaidmenų.

VIDEO: DAGNA - Leisk Sau

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką