Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 12 19, 11:42

Dainininkė Justė Kraujelytė pristato kūrinį „Stormy waters“ ir mistišką vaizdo klipą

Iš įvairių muzikinių bei televizinių projektų daugeliui pažįstama dainininkė ir dainų autorė Justė Kraujelytė žengia svarbų karjeros žingsnį. Ji dalinasi nauju kūriniu „Stormy waters“ ir jo vaizdo klipu, o pavasarį klausytojams žada pristatyti ir debiutinį albumą.
Vaizdo klipo „Stormy waters“ ištrauka
Vaizdo klipo „Stormy waters“ ištrauka / Stop kadras
Temos: 1 Premjera

„Stormy waters“ – labai svarbus ir asmeniškas dainininkei kūrinys.

„Niekada neslėpiau, kad nesu pats laimingiausias žmogus pasaulyje – dažnai aplanko painios ir prieštaringos mintys, yra tekę dienas leisti ir žiūrint į lubas, – pasakoja Justė. – Tačiau kartais tokie sudėtingi ar melancholiški periodai, kai jautiesi beviltiškai, gali atnešti kažką gražaus. Gal tai ir klišė, tačiau tikrai kūryboje kažkas gimsta, kai skauda. Būtent tokiu metu gimė ir „Stormy waters“.

Anot atlikėjos – ši daina yra apie mintis, kurios nusineša. „Kartais savo atvaizdas veidrodyje labai iškreiptas, bet jeigu atsitrauki nuo AŠ ir pamatai aplinką – gali pakilti iš nuolatinio grimzdimo gilyn.“

Ji pasakoja, jog daina kalba apie gebėjimą priimti save tokį, koks esi, su visais savo svyravimais, nemėgiamom savybėm ar liūdesiu. Dainininkė neabejoja, kad kartais nustoti kovoti ir apsimetinėti prieš kitus, jog esi linksmas, yra pati geriausia išeitis ir žingsnis į šviesesnį rytojų.

Įvertinkite naują kūrinį:

VIDEO: Justė Kraujelytė - Stormy waters (Official video)

Justė prisipažįsta, kad kūrinys „Stormy waters“ galvoje gimė ir skambėjo jau seniai. Įdomu tai, kad vaizdo klipo idėja atsirado dar iki baigtos kūrinio versijos. Filmuota medžiaga archyvuose gulėjo porą metų, o dainos kūrimo procese Justė rėmėsi kadrais ir nuotaika iš tada dar tik būsimo vaizdo klipo.

„Pamenu, kartu su drauge vieną rugsėjo savaitgalį išvažiavome į sodybą Labanoro girioje, – prisimena Justė. – Ten gąsdinome vietinius gyventojus leisdamos dūmus ežere, keldavomės paryčiais ir laukdavom saulėlydžio. Fiksavom tai, kas mums buvo gražu, eksperimentavom. Visgi, nemažai kadrų ir simbolių turėjo savo vaidmenį ir buvo suplanuoti iš anksto – chrizantemos, veidrodžiai stipriai susiję su kūrinio tekste besislepiančia mintimi.“

Stop kadras/Vaizdo klipo „Stormy waters“ ištrauka
Stop kadras/Vaizdo klipo „Stormy waters“ ištrauka

Dainininkė džiaugiasi, jog prie „Stormy waters“ skambesio bei vaizdo prisidėjo puikūs ir savo srityse daug pasiekę žmonės. „Su prodiuseriais Bjørn Holmesland ir Snorre Bergerud ilgai šlifavome dainos skambesį, ačiū jiems už kantrybę. Elena Augustinaitei esu dėkinga už vaizdo klipo filmavimą ir montavimą, Lukui Zapereckui – už pagalbą ir patarimus jungiant „Stormy waters“ kadrus į vientisą, akis glostančią visumą“, – pripažįsta ji.

Justė prisimena, jog kone lygiai prieš metus, Naujųjų metų naktį, garsiai ir pompastiškai žadėjusi sau, jog ateinantys metai bus apie save ir savo kūrybą, o metams besibaigiant pasiryžo šį pažadą išpildyti.

„Per šitiek metų dainuojant kitiems, prikaupiau labai daug įrašų diktofone, tekstų, idėjų, svarbių pokalbių temų. „Stormy waters’’ – tik viena iš jų. Kitos pasirodys visai netrukus“, – žada Justė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką