Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Dainų dainelė“ suskambės 19 kartą

Vaida Genytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ne tik Vaida Genytė pradėjo savo muzikinę karjerą „Dainų dainelėje“
Šaltinis: „Lietuvos žinios“
0
A A

Sausio 14 d., prasideda Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė„ zoniniai etapai. Jie startuoja Šalčininkų Lietuvos 1000–mečio vidurinėje mokykloje, kur suvažiuos dainininkai iš Elektrėnų, Šalčininkų, Širvintų, Trakų ir Vilniaus rajono savivaldybių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Švietimo ir mokslo ministerijos pranešime spaudai, kad iš viso dvylikoje zoninių koncertų, kurie vyks Vilniuje, Kaune, Kėdainiuose, Tauragėje, Kazlų Rūdoje, Mažeikiuose, Šiauliuose, Klaipėdoje, Visagine, Biržuose ir Druskininkuose pasirodys per 400 šalies jaunųjų dainininkų.

Vertinimo komisija, vadovaujama  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedros vedėjo, profesorius Virgilijaus Noreikos, išrinks geriausius atlikėjus, kurie dalyvaus finaliniame konkurso etape.

Sausio 19 d. švietimo ir mokslo ministras Gintaro Steponavičius ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LVT) direktorius Audrius Siaurusevičius pasirašys sutartį dėl  Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ transliavimo ir konkurso baigiamosios šventės organizavimo 2010 m.

LTV, remdama gabius vaikus ir atlikdama nacionalinę švietėjišką funkciją, nuo vasario 28 d. iš didžiosios LRT studijos transliuos keturiolika konkurso „Dainų dainelė“ finalinių   koncertų. Konkurso laureatai dainuos baigiamajame koncerte, kuris vyks gegužės mėn. Operos ir baleto teatre.

„Dainų dainelė” – tai kas antri metai vykstantis vienas unikaliausių, turinčių ilgametes tradicijas renginių, kuriame dalyvauja vaikai ir mokiniai nuo 6 iki 19 metų.

Šiemet konkursas vyksta 19 kartą. Nuo konkurso pradžios, 2009 m. rugsėjo mėnesio, mokyklose ir savivaldybėse vykusiuose „Dainų dainelės“ renginiuose jau pasirodė daugiau nei penki tūkstančiai dainininkų.

Šiuo nacionaliniu jaunųjų dainininkų renginiu siekiama puoselėti akademinio dainavimo tradicijas, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius. Konkurse nuo 1974 m. dalyvavo per 200 000 vaikų.

„Lietuvos žinios“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką