Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 16d. 15:34

Dalyvaudama projekte „Lietuvos balsas“ Berta Timinskaitė pasijuto kaip Beyonce

Berta Timinskaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Berta Timinskaitė

Viena ryškiausiai sužibusių pirmojo LNK projekto „Lietuvos balsas“ sezono žvaigždžių Berta Timiskaitė tebegyvena televizijoje patirtais įspūdžiais. Mergina įsitikinusi, jog projekte gauta patirtis jai – tiesiog neįkainojama, pasibaigus „Lietuvos balsui“ jos gyvenimas pakrypo nauja linkme.

„Iš „Lietuvos balso“ išėjau daug stipresnė vokaliai ir dvasiškai, labiau pasitikėjau savimi ir turėjau sustiprintų ambicijų, palaikymo ir toliau muzikuoti. Projekte ir po jo sutikau gerų, talentingų žmonių, kurie tiki manimi. Iš jų labai daug ko išmokau“, – džiaugiasi B.Timinskaitė. 

Mergina džiaugiasi naujais ryšiais ir bendradarbiavimu, po „Lietuvos balso“ savo pasirodymams kelia aukštesnius kriterijus: „Gera, kad žmonės, klausytojai vis dar prisimena ir klauso. Žinoma, būtent „Lietuvos balsas“ išmokė jiems pateikti tik kokybišką, išskirtinį produktą, kuris reikalauja visų vokalinių, kūrybinių ir scenos meno sugebėjimų“, – gražių žodžių negaili dainininkė. 

Reikalauja kokybės

Po pasirodymo „Lietuvos balse“ praėjus metams, šiandien B.Timinskaitė gyvena kitaip nei anksčiau. Dabar ji visiškai pasinėrusi į kūrybinę veiklą. „Daug kuriu, įrašinėju autorines dainas, ieškau savo muzikinio, unikalaus skambesio. Noriu dar daug išmokti, jaučiu, kad turiu neišnaudotų galimybių, tad reikia nuolat tobulinti savo vokalinius, scenos judesio, aktorinius sugebėjimus“, – dar labiau į darbus kibti nori ji.

Šiuo metu B.Timinskaitė yra parengusi keletą skirtingų programų, skirtų ne tik pašokti, bet ir tiesiog pasimėgauti gera muzika jaukioje aplinkoje. „Pasitaiko progų koncertuoti televizijoje, reklaminiuose projektuose, tai man yra labai smagu ir įdomu, nes dažniausiai tenka išmokti ir dainuoti visiškai naują repertuarą, o tai man tik dar labiau padeda atrasti tikrąją save. Su bendraminčiais subūrėme gospel komandą "HARK!", kuri yra vienas svarbiausių dalykų mano muzikiniame gyvenime, turiu labai daug tikslų ir svajonių susijusių su šiuo kolektyvu“, – atvirauja dainininkė.

Nors prieš pasirodymą „Lietuvos balse“ B.Timinskaitė taip pat koncertuodavo – dainavo kolektyve „Sounds in G“ bei pasirodydavo kaip pritariantysis vokalas – dabar ji prisistato kaip solistė.

Antrą kartą bristi į tą pačią upę vertėtų siekiant laimėti projektą, o aš niekad to nesiekiau, norėjau išlikti kuo ilgiau ir kuo daugiau išmokti.

Pasijuto kaip Beyonce

B.Timinskaitė pirmame „Lietuvos balso“ sezone nukeliavo iki pat finalo. Nors projekto mergina nelaimėjo, gerų įspūdžių jai nestinga. Vis dėlto paklausta, ar sutiktų darsyk lipti į „Lietuvos balso“ sceną, B.Timinskaitė dvejoja. 

„Dalyvauti tokiame projekte yra didžiulė atsakomybė, tad privalai būti sąžiningas bent jau sau. Kadangi teko rungtis finale, tai antrą kartą bristi į tą pačią upę vertėtų siekiant laimėti projektą, o aš niekad to nesiekiau, norėjau išlikti kuo ilgiau ir kuo daugiau išmokti ir gauti patirties. Žinoma, užplūsta nostalgija, norėčiau vėl įsisukti į tą magišką rutiną, kai diena veja dieną, filmavimas – filmavimus, tačiau jaučiu, kad pradėjau savo kelią ir ten man reikia dirbti, mobilizuoti visas jėgas, „Lietuvos balso“ patirtį ir įrodyti sau ir kitiems, kad ne veltui projektas ir visi Lietuvos žmonės patikėjo mergaite iš mažo Lietuvos miestelio“, – šypsosi dainininkė. 

Vis dėlto kaip šiandien atsimena patį įspūdingiausią įvykį, nutikusį jai dalyvaujant šou. Tąsyk B.Timinskaitė pasijuto it būtų Beyonce. 

„Visada žinojome, kiek įvairių sričių profesionalų dirba su mumis projekte, tačiau dažniausiai jų darbas mums likdavo nematomas. Per vieną tiesioginę transliaciją man teko kitam pasirodymui pasiruošti per 3 minutes, nubėgusi į užkulisius tiesiog stovėjau kaip manekenas ir žavėjausi su manimi dirbančia dešimties žmonių komanda: suknelės, batelių, papuošalų pakeitimas, grimas, šukuosena, garsas, dar keli režisieriaus patarimai, o mano mintyse buvo viena – štai, kaip jaučiasi Beyonce! Dėl tokios akimirkos aš ir atėjau į projektą, jausti, kad šitiek žmonių tavimi tiki ir dirba su tavimi, dėl tavęs. Tai stebuklinga“, – patikina B.Timinskaitė. 

„Lietuvos balsas“ – geriausia mokykla

Nors jos kelias projekte ir baigėsi, B.Timiskaitė aktyviai domisi antrojo „Lietuvos balso“ sezono naujienomis. Dar liepos pabaigoje mergina iš šalies stebėjo visas akląsias perklausas, jų metu pastebėjo dešimtis talentų. 

Kiekvieną dvejojantį, tačiau itin dainuoti norintį ir galintį atlikėją B.Timinskaitė agituoja: dalyvaukite projekte, nes tai – gyvenimo mokykla. 

„Mes kylam ir krentam ir tik tada suvokiam, kas esam iš tiesų. „Lietuvos balsas“ yra ne tik muzikinė, bet ir gyvenimo mokykla, kurioje išmoksti atsirinkti žmones, tikslus ir priemones jiems pasiekti. Tačiau neikite ten, jei trokštate tik šlovės, jei muzika jums tik priemonė išgarsėti, taip labai greitai galite sudegti. Šou yra puikus tramplinas į platesnius vandenis, tačiau tik tuomet, jei tikslingai ir sunkiai dirbsite. Pasitikėjimas savimi vertybė, tačiau savikritika ir noras tobulėti daug svarbiau. Išgirskite tikrąjį save, o ne tai, ką jums sako močiutė. Močiutei jūs visada gerai dainuosite, privalot pats sau būti kritikas ir patarėjas, o klysti nebijokite, visi klysta, tačiau ne visi savo trūkumus paverčia privalumais. „Lietuvos balsas“ yra puikiausia vieta to išmokti!“ – skatino mergina.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką