Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 18, 11:58

Dar viena širdį paliečianti Lino Adomaičio muzikinė dovana sūnui Jokūbui

Dainininkas Linas Adomaitis naujausios savo dainos „Šviesa spindės tamsoje“ sakralinę versiją įrašė drauge su mišriu jaunimo choru „Exaudi“. Kartu su daina pristatomas ir įspūdingas vaizdo klipas.
Linas Adomaitis su sūnumi
Linas Adomaitis su sūnumi / Eglės Gendrenaitės nuotr.

Skelbdamas apie savo naujausią darbą Linas savo socialiniam tinkle rašė:

Dykuma – vieta, kurioje nėra gyvybės, nėra vandens, viskas išdegę. Dykumoje net Dievo Sūnų iš tiesos kelio bando išvesti blogis... O smuikas pats iš savęs yra gyvybė, sielos instrumentas, dvasinis ginklas. Tai du pagrindiniai mano naujausio vaizdo klipo simboliai – dykuma ir smuikas. Ir, žinoma, išgryninta dainos „Šviesa spindės tamsoje“ sakralinė versija, įrašyta su mišriu jaunimo choru „Exaudi“.

Šiandien, kaip niekada reikia pačių įvairiausių ginklų kovai su blogiu. Kovai su tamsa. Tamsą visada nugali šviesa, o patį didžiausią skausmą išlaisvina viltis. Šiandien mes visi kovojame bei giname tai, kas šventa. Net ir su metafiziniu ginklu balso stygose.

Dainą „Šviesa spindės tamsoje“ sukūriau savo sūnui Jokūbui. Man tai yra šventa, nes dainos pagrindinė mintis – padėka Dievui, kuris grąžina stiprybę, dovanoja drąsą ir suteikia viltį. Tai dvasiniai dalykai, kuriuos tėvas perduoda sūnui. Ateity šios vertybės suformuos šviesią asmenybę, gebančią saugoti tikėjimą ir laisvę.

Sakralinė dainos versija neatsitiktinai gimė drauge su mišriu jaunimo choru „Exaudi“. Dažną sekmadienį Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčioje žaviuosi nepriekaištingu šio choro skambesiu, tad susisiekiau su kolektyvo vadove Vita Liaudanskaite Vaitkevičiene ir netrukus pradėjome choro balsų aranžavimo bei įrašų darbus. Esu nepaprastai dėkingas šiam chorui už profesionalumą, o svarbiausia už nuoširdumą. Jis aiškiai juntamas ne tik šiame garso takelyje, bet ir vaizdo klipe.

Dar vienas vilties simbolis tebūnie ir tai, kad sakralinę „Šviesa spindės tamsoje“ versiją bei vaizdo klipą pristatau būtent per Šv. Velykas – Kristaus prisikėlimo iškilmes! Tai galutinis blogio sutriuškinimas ir gėrio triumfas. Šviesa spindės tamsoje. Skleiskime ją kartu.

Linas Adomaitis ir Exaudi – Šviesa spindės tamsoje (sakralinė versija):

VIDEO: Linas Adomaitis ir Exaudi - Šviesa spindės tamsoje (sakralinė versija)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką