Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 11d. 10:00

Debiutinį kūrinį pristatanti M.Beržė: „Pagaliau žinau, ką noriu pasakyti“

Marija Beržė pristato debiutinę dainą „Įkvėpti viena“
A.Būdvytytės nuotr. / Marija Beržė pristato debiutinę dainą „Įkvėpti viena“
Marija Beržė muzikos scenoje tikrai ne naujokė, ji ne vienerius metus dalyvavo įvairiuose muzikiniuose projektuose, intensyviai koncertavo su savo suburta gyvo garso grupe, tačiau tik dabar, po beveik šešerių intensyvių metų Lietuvos muzikos padangėje, pristatomas jos autorinis solo kūrinys „Įkvėpti viena“.

Dalyvaudama įvairiuose muzikos projektuose, nuolat atlikdama kitų autorių dainas, Marija dar prieš kelerius metus, net neįsivaizdavo, kad puikiai ne tik muziką, bet ir žodžius savo dainoms gali kurti savarankiškai. Tam didelės įtakos turėjo šis karantininis laikotarpis, kuris nors ne visiems, bet kai kuriems atlikėjams ypatingai kūrybingas.

„Visas šis laikas leido sustoti, įsiklausyti į save. Galiu sakyti net iš naujo pati su savimi susipažinau!“, – juokiasi Marija Beržė.

Dainininkė teigia, kad būtent šis laikas ir įtakojo „Įkvėpti viena“ kūrinio atsiradimą.

„Kurti troškau visada, bet nuolat atrodė, kad nesugebėsiu, kad nepavyks. Seniai ieškojau savęs, nors dalyvavau ne viename projekte, kur nuolat buvau teigiamai vertinama, vis tiek mane lydėjo nepakankamumo, nepilnavertiškumo jausmas, noras vis kažkam įrodyti, ką galiu, o ką galiu ar noriu pasakyti, net pati nežinojau.“

VIDEO: Marija Beržė - Įkvėpti viena

Šiandien Marija pristato savo pirmąjį autorinį kūrinį – „Įkvėpti viena“. Ji teigia, kad daina gimė pakankamai greitai, kuriant ją, klaipėdietę lydėjo toks jausmas, lyg ilgai būtum po vandeniu ir pagaliau gautum įkvėpti oro.

Marija pasakoja, kad dainos tekstas ir muzika gimė momentais, kai pavykdavo pabūti vienai, pabėgti nuo rutinos, net jei tos kūrybinės akimirkos būdavo „pavogtos“ iš miego valandų, namuose užmigdžius, septynmetį sūnų Gabrielių. Būtent tais trumpais momentais jai pavykdavo sau priminti, kaip svarbu nepamiršti savęs, leisti sau išsireikšti, kai reikia išsirėkti, atsikvėpti ir tiesiog pabūti su savimi.

Kurį laiką tarp Klaipėdos ir Vilniaus gyvenusi atlikėja, jau kelerius metus savo gyvenimą kuria sostinėje. Ir būtent čia, koncertuodama su savo gyvo garso grupe ji susipažino su prodiuseriu – Valdu Kabutavičiumi.

„Kaip tik ieškojau vokalistės vienam projektui. Išgirdęs Marijos balsą koncerto metu, supratau, kad kaip tik tokio balso ir ieškau. Po kurio laiko pakviečiau Mariją į savo studiją ir taip iš vieno planuoto projekto gavosi ne vienas, ypač džiaugiuosi, kad galėjau prisidėti prie pirmosios Marijos autorinės dainos realizavimo!“, – pasakoja kūrinio prodiuseris Valdas Kabutavičius.

A.Būdvytytės nuotr./Marija Beržė
A.Būdvytytės nuotr./Marija Beržė

„Įkvėpti viena“ dainos prodiuseris teigia, kad daina labai brandi, gili, todėl kurdamas jos aranžuotę stengėsi tik dar labiau sustiprinti nešamą žinutę bei emociją.

Marija Beržė, šiandien pristačiusi savo pirmąjį autorinį kūrinį, tikina, kad jis tikrai ne paskutinis ir artimiausiu metu ji klausytojus stebins dar įvairesnėmis savo muzikinėmis spalvomis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

19:03
03:55
01:01

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Interviu 15MAX
15MAX
15MAX
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką