Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 16d. 12:31

Debiutuojanti atlikėja Gabija Li 15min transliacijoje pristatė dainą, gimusią Londono metro

Solinę karjerą neseniai pradėjusi Gabija Liutkevičiūtė, kuri save pristato muzikiniu slapyvardžiu Gabija Li, išleidžia pirmąjį autorinį kūrinį, kuriame perteikia mintis, gimusias skubančiame Londone.

Netikėtai materializavęsis kūrinys – svarbus gyvenimo etapas atlikėjai. Pilna jaudulio ir meilės muzikai Gabija Liutkevičiūtė dalijasi, jog buvo sudėtinga perlipti save.

Transliaciją galite stebėti čia:

„Visų pirma, tai pirmas mano autorinis kūrinys kuriuo pasidalinsiu su visais. Man, kaip be galo savikritiškam žmogui, tai reiškia labai daug. Ilgai jaučiausi nepasiruošusi dalintis savo kūryba, dažnai stabdydavau save, o tai su laiku suteikė dar daugiau nepasitikėjimo savimi ir vis atitolindavo mano svajonių.“

Jurgos Urbonaitės nuotr./Gabija Li
Jurgos Urbonaitės nuotr./Gabija Li

Jau kuris laikas Londone gyvenanti atlikėja pabrėžia, kad būtent buvimas ten paskatino ją dar labiau tobulėti ir dirbti su savimi.

„Galbūt įkvėpta Londono ir jo laisvės savyje atradau daugiau drąsos, išmokau atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis tuo, ką darau. Pirmas žingsnis visada yra sunkiausias, todėl šis debiutinis kūrinys man yra lyg pirmas mano, kaip atlikėjos, žingsnis, su kuriuo perlipau per visus savo kompleksus ir baimes.“

Gabijos muzikinis kelias prasidėjo dar vaikystėje. Būtent tada muzika tapo ypatingai svarbi.

,,Muzikuoju nuo tada, kiek save atsimenu. Visada tuo žavėjausi, todėl labai natūraliai pradėjau eiti šia kryptimi. Muzikos mokykla, ansambliai, grupės, o su tuo daug įvairių konkursų ir koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse, tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi.“

Jurgos Urbonaitės nuotr./Gabija Li
Jurgos Urbonaitės nuotr./Gabija Li

Būdama šešiolikos Gabija Liutkevičiūtė tapo grupės „HIT“ nare, kur susipažino su populiariosios muzikos scena Lietuvoje. Tačiau dabar prasideda naujasis etapas, kuris šiuo metu Gabijai yra itin svarbus – solinė karjera. Visai neseniai atlikėja išvažiavo mokytis į Londoną, kur studijos prestižiniame universitete pakeitė jos požiūrį į muziką bei gyvenimą.

Išvažiavus atlikėja dar stipriau pajuto, kaip jai svarbu jos solinis muzikinis kelias.

„Dabar, kaip niekad anksčiau noriu atsiskleisti ne tik kaip asmenybė, bet ir kaip atlikėja, kūrėja. Taip ir gimė mano autorinė daina „Can‘t Cope With You“, iš didelio noro kurti ir būti išgirstai“, – pastebi Gabija Liutkevičiūtė.

VIDEO: Gabija Li - Can't Cope With You

„Iš tiesų ši daina gan ilgai gulėjo mano telefono užrašuose. Besimokydama Londone nemažai laiko praleisdavau metro, todėl neretai išnaudodavau šį laiką rašymui.

Vieną dieną tarp begalės užrašų radau keletą jau seniau parašytų šios dainos eilučių ir net nepastebėjau, kaip iš žodžių atsirado melodija, o po to ir visa daina“, – dainos atsiradimo istorija dalijasi Gabija ir neslepia, kad ilgos kelionės Londono metro suteikė įvairių minčių muzikai.

Singlas pasaulį pasiekia kartu su emocijų kupinu Pijaus Vėberio režisuotu klipu. Kuriant klipą abipusis pasitikėjimas Gabijai buvo svarbiausia. Atlikėja dalijasi, kad nuo pat susipažinimo pradžios su P.Vėberiu buvo ramu dėl finalinio vaizdo klipo rezultato.

Klipu kūrėjai atspindėjo dainos personažo pagrindinius jausmus tokius kaip: nusivylimas, liūdesys, sunkumas ar vienišumas.

Jurgos Urbonaitės nuotr./Gabija Li
Jurgos Urbonaitės nuotr./Gabija Li

Paklausta apie sunkumus filmavimo aikštelėj atlikėja išsiplėtė, kad komanda suvaldė filmavimo aikštelę puikiai, todėl ji galėjo susikoncentruoti į savo, kaip atlikėjos ir aktorės darbą.

„O kas dėl sunkumų, tai, turbūt, jei jų ir buvo, viską suvaldė puiki komanda, todėl aš, kaip atlikėja, galėjau būti dėl visko rami ir mėgautis filmavimo procesu. Manau, iššūkių būna visad, kai nori padaryti kažką įdomaus, gražaus, tad svarbu žmonės dirbantys kartu. Esu labai dėkinga visai komandai, be kurių nebūtų to, kas šiandien pasieks klausytojus“.

Atlikėja Gabija Li apie savo muzikinę ateitį dar vis kalba nedrąsiai.

„Apie albumą tyliai pasvajoju ir tikrai tikiu, kad tai įgyvendinsiu. Tiksliai žinau, kad noriu dainuoti ne tik angliškai, bet ir savo gimtąja kalba, todėl galiu pažadėti, kad mane išgirsite dainuojant ir lietuviškai“, – savo mintimis dalijasi atlikėja.

Temos: 2 Muzika Dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką