TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiųjų televizijų ignoruojamas Laimutis Purvinis už albumą „Balius su varpeliais“ Kaune pagerbtas „auksiniu disku“

Laimutis Purvinis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Laimutis Purvinis
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos estrados grandai, sekmadienį Kaune susirinkę koncertu pagerbti 10 tūkstančių albumų „Balius su varpeliais“ pardavusį muzikantą Laimutį Purvinį, sakė esą nepagrįstai nuvertinami šou rinkos dalyvių. Estrados atlikėjų įsitikinimu, nuo šiuolaikinių popžvaigždžių populiarumo juos teskiria vienas žingsnis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./ Aleksas Lemanas
 Aleksas Lemanas

„Jei mus televizijos rodytų taip dažnai, kaip rodo trumpalaikes žvaigždes, pasiektume daug geresnių rezultatų. Gerbėjų turime ir taip. O jei dar jų pridėtų viešosios nuomonės formuotojai...“ – sakė dainininkas Aleksas Lemanas.

Anot jo, pastarasis dešimtmetis įrodė, jog vos nuslūgus žiniasklaidos dėmesiui ar prodiuseriui nebesirūpinant vienu ar kitu projektu, iš scenos dingsta 80 proc. žvaigždėmis vadintų dainininkų. Tuo tarpu vyresnioji karta ir toliau renka pilnas gerbėjų sales bei parduoda savo dainų kompaktinius diskus. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rūta Morozovaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Rūta Morozovaitė

„Kodėl apie tai apskritai kalbama? Ar trūksta vietos scenoje? Jei dainininkas kokybiškai dirba savo darbą, jam nieko įrodinėti nereikia“, – sakė dainininkė Giulija. Jos įsitikinimu, nei jaunosios, nei vyresniosios kartos atlikėjai neturėtų skųstis nei žiniasklaidos, nei publikos dėmesiu.

Giulijos nuomone, tie, kurie moka tinkamai atlikti savo darbą, tikrai būna pastebėti. Dainininkė sakė dažnai sulaukianti pastabų ir raginimų apsispręsti, kur ji esanti – kartu su šiuolaikiniu šou verslu ar priklausanti mažiau viešojoje erdvėje linksniuojamiems vyresniosios kartos atlikėjams. 

„Jei yra paklausa, bus ir pasiūla. Nereikia galvoti, kad visi klauso tik džiazą ar popsą. Tiesiog lietuviai turi ne itin malonų bruožą – pašiepti kitus“, – sakė Rūta Morozovaitė ir pridūrė, kad būtent dėl tikimybės būti išjuoktiems, kai kurie žmonės, nesutinkantys su žiniasklaidos skleidžiama nuomone, atsisako bendrauti su žurnalistais. 

R.Morozovaitė tvirtino niekuomet neatsisakiusi dainuoti scenoje nė su vienu kolega, nes ji jų neskirsto į „lygius“ ir „nulius“. Dainininkės įsitikinimu, perdėtas pasipūtimas atsiranda tuomet, kai žmogus negali pasigirti savo darbais.

Į klausimą, kodėl L.Purvinis, krizės metu pardavęs 10 tūkst. savo kompaktinio disko egzempliorių, yra ignoruojamas televizijų, R.Morozovaitė atsakė: „Kiekvienas turi savą viziją, formatą. Laimutis ir be televizijų turi daugybę gerbėjų.“ 

L.Purviniui viešas jo ignoravimas – skaudi tema

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./ Laima Žemaitytė
Laima Žemaitytė

Ilgametė estrados atlikėja Laima Žemaitytė tvirtino, esą L.Purviniui viešas jo ignoravimas yra skaudi tema. Anot jos, Lietuvoje, atvirkščiai nei Rusijoje, šou sceną yra užkariavęs jaunimas, nenorintis įsileisti vyresniosios kartos ir ją ignoruojantis. „Maskvoje be patyrusiųjų sutikimo apskritai nieko nepasieksi“, – įsitikinusi L.Žemaitytė. Jos nuomone, galbūt todėl pradedantys atlikėjai tepadainuoja pusmetį ir pradingsta lyg nebuvę. „Projektai yra teigiamas reiškinys. Juose gali rasti ir talentų. Bet šiuo metu už balsą svarbiau yra dailus užpakalis ir ilgos kojos“, – su šypsena kalbėjo L.Žemaitytė. 

Sekmadienio vakarą antrą auksinio disko apdovanojimą už sėkmingai parduotą albumą pelnęs Laimutis Purvinis tvirtino nesuprantąs, kodėl jo paties parašytas ir atliktas dainas televizijos laiko nekokybiškomis ir netransliuoja per pageidavimų koncertus. Jis, norėdamas pasveikinti savo mamą su gimtadieniu, iš vienos televizijos vedėjos išgirdo, kad vadovybė yra uždraudusi transliuoti L.Purvinio kūrinius. 

„Nesu matęs blizgančių Ryčio Cicino kostiumų, bet tiek jis, tiek Radžis koncertuoja tuose pačiuose kaimuose, kur ir aš. Skirtumas tik toks – juos per televiziją rodo, o manęs – ne“, – sakė 25 metus dainuojantis, šįmet 50-metį atšventęs L.Purvinis.

Sekmadienio vakarą Kauno „Girstučio“ rūmuose Laimutis Purvinis buvo pagerbtas „auksine“ kompaktine plokštele. Ją leidybos bendrovė „Sanalaita“ atlikėjui skyrė už 10 tūkstančių parduotų albumo „Balius su varpeliais“ diskų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Giulija
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Giulija

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką