Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 5d. 14:50

Dileta Meškaitė-Kisielienė – apie kačių peštynes grupėje „4 Roses“ ir darbą su Natalija Bunke

Dileta Meškaitė-Kisielienė
Dariaus Beinoravičiaus, Karolio Jautaki nuotr. / Dileta Meškaitė-Kisielienė
Visos svajonės gali išsipildyti, jei jomis tiki ir jų sieki – įsitikinusi atlikėja Dileta Meškaitė – Kisielienė. Šiuo metu jos karjera kyla itin sparčiai. Sudariusi sutartį su prodiuseriu bei atlikėju Leonu Somovu ji įsitvirtino Lietuvos muzikos padangėje, tačiau, kaip pati sako – keliai į begalybę dar nepraminti.

Dileta, ieškodama savęs, dainavo su daugeliu atlikėjų, dalyvavo ir garsiajame projekte „X faktorius“, tačiau niekada nesijautė tokia laiminga, kokia yra dabar, kurdama su L.Somovu.

Kelio pradžia

Atlikėjos muzikinis kelias prasidėjo vaikystėje, kai tėvai, nupirkę jai pianiną, pakvietė į pagalbą muzikos mokytoją, kuri mokydavo mergaitę namuose. Mokytoja, pastebėjusi jos talentą ir gabumus, paragino mokytis muzikos mokykloje.

„Taip, mokiausi muzikos mokykloje, tačiau kadangi labai nemėgau dainuoti chore, šių pamokų beveik nelankydavau. Eidavau į pamokas, kur reikėdavo groti, nes tai man labai patikdavo. Ką gi, prisidirbau ir mane paliko antriems metams“, – apie šiuos ir kitus paauglystėje užklupusius sunkumus TV3 laidai „Pasaulis pagal moteris“, kuri bus rodoma sekmadienį 10 val., pasakojo atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr./Dileta Meškaitė-Kisielienė
Asmeninio albumo nuotr./Dileta Meškaitė-Kisielienė

Skaudžiai išgyvenusi tėvų skyrybas Dileta nusprendė mesti muzikos mokyklą, tačiau nebedainuoti negalėjo. Ji uždainavo per savo tėvo vestuves, o sulaukusi susižavėjimo bangos nusprendė mokytis muzikos privačiai.

Dileta ir Natalija Bunkė – keleri metai kitokios muzikos

Įsisukusi į šou verslą Dileta nebesustojo – sutiko daug įtakingų prodiuserių, išbandė save įvairiuose amplua ir atkakliai dirbo laukdama, kol ateis jos žvaigždžių valanda. Neretai ji, prisidėjusi prie įvairių projektų, likdavo nuošalyje ir dėl to jausdavo nuoskaudą.

Tačiau laikas bėgo ir ji vis dažniau sulaukdavo dėmesio iš jau garsių atlikėjų. Bendradarbiavimas su atlikėja Natalija Bunke tapo Diletai neblogu tramplinu, nors muzika, kurią atlikdavo, nebuvo jos favoritų sąraše.

„Iš pradžių buvo keista, juk aš nuolat klausydavausi elektroninės muzikos“, – neslėpė Dileta, kažkada svajojusi gyventi ir kurti svetur.

Sunki pradžia „X faktoriuje“

Pasiryžusi dalyvauti projekte „X faktorius“ Dileta pateko į grupę „4 Roses“ – bendravimo pradžia, neslepia Dileta, priminė kačių pjautynes.

„Va tada ir prasidėjo reikalai, tai buvo didžiausias karas, pati pradžia – išsidraskymai, pykčiai: aš nebenoriu dalyvauti, tu čia man neaiškink“, – sunkią pradžią grupėje prisimena Dileta, kai visos rungėsi, kuri iš jų teisi.

Tik iškritusios iš projekto merginos suprato, kad be reikalo pykosi, todėl ir po „X faktoriaus“ grupė dar labai ilgai ir sėkmingai veikė. Tačiau visą laiką ji pati kurdavo dainas, nes nesijautė iki galo laiminga atlikdama perdainuotas dainas, jai trūko saviraiškos.

Jono Jakūno nuotr./Grupė „4 Roses“
Jono Jakūno nuotr./Grupė „4 Roses“

Kodėl Leonas Somovas?

Vieną dieną Dileta surinko visus valios ir drąsos likučius ir paskambino pačiam prodiuseriui ir atlikėjui L.Somovui, kurio kūrybos gerbėja ji buvo visą laiką.

„Jeigu atvirai – aš labai bijojau skambinti. Labai jaudinausi, nes galvojau, kad jis pakels ragelį ir atsainiai sakys man atsiųsti keletą pavyzdžių“, – prisimena atlikėja.

Šiandien Dileta džiaugiasi jų bendradarbiavimo vaisiais, dainomis, kurios jau susilaukė ypatingos sėkmės, tarp jų – kūriniai „Miestas miega“, „Ledas“.

„Aš esu labai laiminga, išsipildė viena didžiausių mano svajonių – dirbti su Leonu, bet čia dar ne pabaiga, tai – tik pati pradžia, nes mano svajonės neturi ribų.

Mes su Leonu esame paruošę nerealiai gerų dainų, aš labai laukiu, kada COVID pasitrauks ir mes galėsime visa tai parodyti gyvai, koncertuoti“, – nekantrauja atlikėja, jau kovo 1-ąją kartu su Leonu pristatysianti gerbėjams naują dainą „Back to life“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:25
28:56
01:28

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką