Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 6d. 13:07

Dirigentas M.Barkauskas apie „Colours of Bubbles“: „Ne kiekviena grupė tai gali padaryti, ypač du kartus”

„Colours of bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Manto Repečkos nuotr. / „Colours of bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Prieš kelerius metus prasidėjęs netradicinis šiauliečių roko grupės „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro bendradarbiavimas artimiausiu metu nežada nutrūkti. Karantino sąlygomis grupės ir orkestro be žiūrovų įrašytas koncertas–muzikinis filmas prieš kelias savaites buvo išleistas albume „Untold Story: Chapter 2“ vinilo, CD ir skaitmeniniu formatu.

Grupės ir orkestro muzikantai jau užsimena apie albumo pristatymui vasarą planuojamą koncertų turą. Kol ruošiasi bendriems pasirodymams, „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras džiaugiasi besitęsiančia draugyste ir negaili vienas kitam komplimentų.

„Manau, kiekvienai grupei pasirodyti su orkestru yra solidu. Ir ne kiekviena tai gali, juo labiau – ne kiekviena tai gali padaryti du kartus,“ – sako „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanotas Šv. Kristoforo kamerinio orkestro vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas. „Tai yra įvertinimas grupei „Colours of Bubbles“!“

VIDEO: Colours of Bubbles | Wane (with St. Christopher Chamber Orchestra)

„Colours of Bubbles“ vokalistas Julijus Aleksovas prisimena muzikinės kooperacijos su Šv. Kristoforu kameriniu orkestru pradžią. Nors ant scenos stovėti su orkestro muzikantais buvo sena rokerių svajonė, anot Julijaus, jausmas pranoko visus lūkesčius.

„Kai pirmą sykį išgirdom kartu su mumis grojant orkestrą, tai visokeriopai pranoko mūsų lūkesčius, o mes likom visiškai apžavėti. Atsimenu, kad tą akimirką supratom, kad viskas bus gerai ir skambės super!“ – šypsosi Julijus.

2017-2018 metais „Colours of Bubbles“ kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru surengė „Untold Story“ pasirodymus Vilniuje, Šiauliuose, Trakų pilyje ir Klaipėdos „Jūros šventėje“. Ambicingas projektas 2019 metais jiems pelnė metų roko grupės apdovanojimą M.A.M.A. apdovanojimuose ir išplėtė grupės klausytojų auditoriją.

„Žinoma, tai didesnė atsakomybė. Tačiau, emocija, kurią gaunam būdami ant scenos su orkestru, viską atperka. Stengiamės tuo mėgautis, kiek įmanoma daugiau,“ – teigia „Colours of Bubbles“. „Tai visai kas kita, nei tiesiog groti koncertą – tai nepakartojamas jausmas, kurį stengiamės sugerti į save.“

Manto Repečkos nuotr./„Colours of bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Manto Repečkos nuotr./„Colours of bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras

Julijui labiausiai įsiminė karjeros koncertu grupei tapęs bendras „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas išskirtinėje vietoje – Trakų pilyje.

„Mums buvo didžiulis įvertinimas, kad galėjom groti Trakų pilyje. Kai groji tokioj istorinėj vietoj, atsiranda daugiau jaudulio ir emocijos sukyla dar labiau,“ – prisimena Julijus. „Jei atvirai, niekad net nesvajojom apie tokią erdvę ir kad kada nors galėsim groti Trakų pilyje. Mums tai yra vienas svarbiausių karjeros koncertų.“

VIDEO: Colours of Bubbles | Truth or Dare (live at Trakai castle with St. Christopher Chamber Orchestra)

Šv. Kristoforo kamerinio orkestro dirigentas Modestas Barkauskas pasakoja, kad projektas „Untold Story“ orkestrui tapo nuotykiu.

„Mums kaip orkestrui tai buvo svarbu ir kartu iššūkis. Turėjom galimybę nutrūkti nuo rutinos ir pakratyti galvas. Labai džiaugiamės, kad įvyko abipusis energijos apsikeitimas,“ – šypsosi M.Barkauskas. „Buvo tikra atrakcija į sceną išeiti ne su smokingais ir varlytėm, bet priešingai, vos ne su odinėm kelnėm ir marškinėliais ir gerai pajudėt scenoje!”

Ugnės Ūsaitės nuotr./„Colours of bubbles“ albumas
Ugnės Ūsaitės nuotr./„Colours of bubbles“ albumas

Anot Modesto Barkausko, antroji bendro projekto dalis „Untold Story: Chapter 2“ dar ne pabaiga, o trilogija būtų išties solidu bei linki grupei dar didesnių ambicijų kūrybiniame kelyje.

O kol kas „Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo orkestras planuoja naują muzikinę programą „Untold Story: Chapter 2“ pristatančius koncertus šią vasarą. Grupės vokalistas Julijus Aleksovas užsimena apie galimus pasirodymus Šiauliuose, Kaune, Palangoje ir Vilniuje, kurie, tikimasi, turėtų įvykti rugpjūtį.

Naujausio muzikantų albumo „Untold Story: Chapter 2“ vinilo ir kompaktinės plokštelės formatais prekiauja interneto parduotuvė buymusic.lt. Gegužės 6-9 dienomis parduotuvėje taikomos nuolaidos, skirtos virtualiai „Muzikos salei“, kuri šiemet, dėl karantino atšaukus Vilniaus knygų mugę, taip pat nevyksta. Naujausias albumas taip pat pasiekimas visose skaitmeninėse muzikos platformose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

21:34
03:06
00:15

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką