TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Domas Česnulevičius pristato debiutinį vaizdo klipą „Tu mano dalis“

Domas Česnulevičius
Dovydo Lopetaičio nuotr. / Domas Česnulevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Muzikiniame projekte „X Faktorius“ išgarsėjęs ir tūkstančių gerbėjų širdis savo nuoširdumu pavergęs atlikėjas Domas Česnulevičius ketvirtadienį Vilniaus restobare „KAS KAS“ pristatė savo pirmąją dainą ir jai sukurtą vaizdo klipą „Tu mano dalis“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Su savo grupe net dviejų valandų rokenrolo vakarėlį surengęs D.Česnulevičius atliko tiek savo autorinius, tiek žinomus užsienio hitus, tačiau vakaro kulminacija tapo būtent naujojo singlo „Tu mano dalis“ ir jam sukurto vaizdo klipo premjera.

Klipo pristatyme buvo galima išvysti ir gerai visiems pažįstamų veidų: atlikėją Gabrielių Vagelį, kartu su D.Česnulevičiumi „X Faktoriuje“ dalyvavusį Aleksą Augaitį.

D.Česnulevičius daugiau papasakojo apie naująją dainą, vaizdo klipą ir savo išgyventus santykius.

Dovydo Lopetaičio nuotr./Domas Česnulevičius
Dovydo Lopetaičio nuotr./Domas Česnulevičius

Apie ką yra daina „Tu mano dalis“?

Apie merginą, žinoma. Apie merginą, su kuria buvome kartu nemažai laiko, tačiau galiausiai supratome, kad mums ne pakeliui. Turėjome tikrai ilgą ir kupiną išbandymų draugystę ir galiausiai neatlaikėme, net negaliu pasakyti, kad kuris nors vienas iš mūsų – neatlaikėme abudu ir pasukome skirtingais keliais.

Ar čia yra tikra istorija?

Čia yra absoliučiai tikra istorija.

Daina vadinasi „Tu mano dalis“. Ar tai reiškia, jog ši mergina vis dar yra Tavo dalis?

Pasakysiu taip – tai yra didelė mano praeities dalis, bet į ateitį žengiu pilnas, nepametęs nei vienos dalies. Viską, kas buvo, aš priimu kaip geras pamokas, mes turėjom labai daug konfliktinių situacijų, tokių, kokių dažna pora, manau, tikrai neturi. Įgavau labai daug kantrybės, pažinau Moterį ir jos, pavadinkim, kaprizus, išmokau su jais kovoti, susitaikyti, o galbūt kartais ir apeiti. Taigi tos pamokos labai vertingos, aš ją labai vertinu, gerbiu ir myliu bei esu dėkingas už visą tą laiką kartu. Tačiau viskas baigėsi ir baigėsi.

Dovydo Lopetaičio nuotr./Domas Česnulevičius
Dovydo Lopetaičio nuotr./Domas Česnulevičius

Ką dabar jauti ir apie ką galvoji, dainuodamas šią dainą?

Kaip ir kiekvienam menininkui, man reikia mylėti ir įsimylėti. Tai būtinas jausmas kūrybai, gyvenimui, savirealizacijai. Be meilės aš gyvenimą matau tiesiog kaip paprastą egzistavimą. Iš esmės šis kūrinys dabar man ir primena meilę bei santykius, ją atlikdamas vis išgyvenu tą emociją, kurią jaučiau dainą rašydamas.

Kam skiri dainą „Tu mano dalis“? Ką nori ja pasakyti?

Šią dainą aš noriu skirti visiems žmonėms, kurie yra patyrę meilę, kupiną išbandymų ir išgyvenimų. Žodis „meilė“ iš tiesų man yra labai banalus, bet pats jausmas toks nėra, tai yra mūsų gyvenimo ramstis. Kad ir kaip mes kartais nemėgstame ir keikiamės tardami tą žodį iš „M“ raidės, juk visi to norime ir tik tai tikriausiai mums padeda judėti į priekį.

VIDEO: Domas Česnulevičius - Tu mano dalis (Official Video)

O kaip atsirado vaizdo klipas?

Draugai sako, jog iš mano dainų galima sudėti visą mano gyvenimą. Kaip pirmąją šią dainą pasirinkau todėl, kad ji atspindi didžiausią mano gyvenimo dalį. Ir kai ji buvo jau įrašyta, aš tiesiog negalėjau jos auditorijai atiduoti tokios tuščios ir nešlifuotos. Labai norėjau ją bent minimaliai vizualizuoti, padėti žmonėms suprasti, apie ką ji yra, jeigu nepavyksta įsiklausyti į dainos žodžius, kad bent pamatytų. Klipui pasirinkau turbūt vienintelę merginą, kurią šiuo metu įsivaizdavau šalia savęs.

Taigi ir realybėje Jūs esate pora? Ar visgi šiuo metu Tavo širdis laisva?

Mano širdis... Mėgstu sakyti, jog aš nesu vienišas, aš esu laisvas. Iš tiesų dar neatradau tos moters, kuri galėtų būti šalia manęs ir sugebėtų atlaikyti visus mano kaprizus (šypsosi).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką