Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 18d. 14:56

Duetas ir scenoje, ir gyvenime „ZYGGA“ įsitikinęs, kad sėkmė pradėjo lydėti pasirodžius televizijoje

Žygis Petkus ir Gabija Radžiūnaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Žygis Petkus ir Gabija Radžiūnaitė

Milijonines peržiūras muzikos platformoje „Youtube“ renkantis duetas „ZYGGA“ prisipažįsta, kad muzika – ne vienintelis gyvenime juos siejantis dalykas. Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė ne tik scenos partneriai. Jie pora ir asmeniniame gyvenime.

„Kai nuėjau į dainavimo pamokas, mokytoja, išgirdusi mano tembrą, pasakė, kad iš manęs tikrai ką nors padarys. Tuo metu man buvo apie 10 metų. Deja, pasikeitė mokytoja, ir iš visos grupės padarė chorą. Likau vienas tarp dvylikos mergaičių.

Tada pradėjau groti pianinu, tačiau viskas man pradėjo nebepatikti, todėl išėjau. Ir po ilgos pertraukos nusprendžiau dalyvauti televiziniame projekte, kuris viską ir nulėmė“, – pasakojo Ž.Petkus.

LNK nuotr./„ZYGGA“
LNK nuotr./„ZYGGA“

Savo muzikinę kelionę pradėję kaip „Žygis ir Gabija“, pora vien šiuo projektu neapsiribojo ir dar visai neseniai sukūrė naują pavadinimu „ZYGGA“. Nors abiejų projektų muzika lietuviška, tačiau stilius skiriasi kaip diena ir naktis. Grupės narė Gabija džiaugiasi naujuoju projektu ir prisimena, kaip kažkada viskas atrodė jos akimis.

„Prieš viskam prasidedant, turėjau tris svajones, kurios man atrodė neįmanomos. Tai būti dainininke, aktore ir šokėja. Su šokiais viskas buvo gerai, bet man norėjosi ko nors daugiau. Visad gyvenime galvojau, kad turiu ko nors pasiekti. Norėjau būti žinoma.

Tik neįsivaizdavau, nuo ko galėčiau pradėti. Lankiau muzikos mokyklą, bet mečiau. Nemokėjau atskleisti savo balso. Jį turėjau, tik jis dar nebuvo gerai išlavintas“, – prisiminimais dalijosi atlikėja.

Tik pastebėjęs du perspektyvius ir talentingus žmones juos prodiusuoti nusprendė Karolis Šliažas. Tinkama linkme nukreipti Gabija ir Žygis ne tik vieną po kitos įrašinėjo dainas, bet ir sulaukė netikėto peržiūrų skaičiaus. Ne kiekvienas atlikėjas Lietuvoje gali pasigirti keleto milijonų peržiūromis „Youtube“ kanale.

„Kai pagal populiarumo kriterijų tampi itin klausomais Lietuvoje, pasidaro net nemalonu, kad aplenki dainininkus, kurių pats klausaisi“, – 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ savo staigiai išpopuliarėjusią dainą prisiminė Ž.Petkus.

LNK nuotr./„ZYGGA“
LNK nuotr./„ZYGGA“

Po staigaus šoktelėjimo į viršų abu dainininkai turėjo abejonių, ar tai nebus pirma ir paskutinė tokia sėkminga daina. Būtent dėl šios priežasties jie tik dar labiau pradėjo stengtis, tačiau abu ir pripažino, jei nebūtų pasirodę televizijoje, viskas galėjo būti ir kitaip.

„Viskas, ko aš tada norėjau, atrodė, kad nėra pasiekiama. Kai supratau, kad viskas iš tikrųjų krypsta reikiama linkme, buvo labai keistas jausmas. Susidėjo labai daug emocijų. Televizinis projektas, iškart po jo pradėjom dainuoti kaip duetas – atrodė viskas taip netikra, stebėjomės, kaip viskas taip paprastai įvyko.

Bet abu manom, kad viskas, ko tereikėjo, tai pasirodyti per televiziją. Žmonėms buvo mus lengviau atpažinti, išvengėme sunkaus ir juodo darbo“, – įsitikinusi grupės „ZYGGA“ narė Gabija Radžiūnaitė.

Apie įdomų ir itin sėkmingą grupės „ZYGGA“ muzikos kelią galima bus išgirsti šį pirmadienio vakarą 22 val. laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ per muzikaliausią kanalą 2TV.

Temos: 2 Muzika 2TV

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką