Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 9d. 14:11

Duetas „Sweed“ užduoda klausimą rugsėjo 10 d. mitingo dalyviams: „Kas su kuo?“

„Sweed“
Asmeninio albumo nuotr. / „Sweed“
Į duetą „Sweed“ savo kūrybines pajėgas prieš septynerius metus sujungę reperiai Vilius Alesius–Willux (Skamp) ir Saulius Jeruslanovas–SJ klausytojams pateikia naują savo kūrybos dainą „Kas su kuo?“ ir kviečia sau patiems atsakyti į šį klausimą.

Dainos tekste autoriai pateikia savo požiūrį į šių dienų aktualijas ir susipriešinusią visuomenę šalies viduje, rašoma pranešime spaudai.

„Padėtis šalies viduje ir kaimynystėje man kelia didelį nerimą, kalbant tiek apie mano vaikų ateitį, tiek apie kai kurių žmonių požiūrį į pandemiją, į augančią neapykantą „netradicinių“ pažiūrų atstovams ir į žmogaus pamatines laisves. Kviečiu paklausyti ir pamąstyti apie savo vaidmenį ir paskirtį mūsų visuomenėje, kurioje turėtume tilpti visi“ – sako atlikėjas Vilius Alesius–Willux.

„Mes privalome susimąstyti ir kalbėti nenumodami ranka, kad viskas susitvarkys savaime, ypač kalbant apie fašistine retorika pasižyminčią šeimos maršų temą bei kitas dažnėjančias neapykantos išraiškas Lietuvoje. Nenoriu, kad nuo tokių tamsuolių priklausytų mano ir mano dukros ateitis,“ – mintimis apie kūrinio žinutę dalinasi dueto narys Saulius Jeruslanovas–SJ.

Pasiklausykite:

VIDEO: SWEED - Kas su kuo?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką