Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 17d. 14:28

Džordana Butkutė su geriausiais visų laikų kūriniais leidžiasi į vasarinį turą

Džordana Butkutė
Prokadras.lt nuotr. / Džordana Butkutė
Viena ryškiausių šalies kūrėjų, legendinė atlikėja Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos. Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną. Pasak Džordanos, tai didžiausia dovana ir džiaugsmas pagaliau dainuoti gyvai publikai.

„Labai pasiilgau koncertuoti, pasiilgau klausytojų, tad šis vasaros turas yra didžiulė atgaiva man, kaip atlikėjai. Žinoma, kad jis bus ypatingas, nes koncertai vyko jau seniai, o čia žmonės galės ne tik pamiršti praėjusį laikotarpį, bet ir pasimėgauti vasara bei muzika“, – intriguoja viena ryškiausių šalies atlikėjų.

Išskirtinėse erdvėse suskambėsianti Dž.Butkutės muzika – projektas, prie kurio dirba didžiulė komanda. Net keturiuose miestuose – Panevėžyje, Marijampolėje, Kėdainiuose ir Utenoje įvyksiantys koncertai, pasak organizatorių, tai galimybė grįžti į smagius laikus, kurių žmonės nusipelnė, laukdami karantino atlaisvinimų.

„Karantino metu kiek užsisėdėjome visi namuose, norėjosi kažko neįprasto, naujo, todėl koncertams pasirinktos ne visai tradicinės vietos, tokios kaip: stadionų erdvės Utenoje ir Marijampolėje, visai neseniai renovuotas Kėdainių miesto centrinis parkas ir estrada. Panevėžio Bistrampolio dvare koncertų yra buvę, bet esame įsitikinę, kad šio koncerto panevėžiečiai ilgai nepamirš.

Daugelyje vietų tokio mąsto koncertai vyks pirmą kartą. Kai kuriose iš erdvių koncertų visiškai nėra buvę, tad tai bus nauja ne tik mums, kaip organizatoriams, bet ir vietų valdytojams bei būsimiems renginio dalyviams. Manome, kad neįprastos, neatrastos vietos suteikia dar didesnį įspūdį ir emociją. Šiuo metu aktyviai prie šių renginių dirba didelė komanda, kad būtų kruopščiai suplanuoti ne tik koncertai, bet ir visa infrastruktūra, kas naujose vietose sukuria didelių iššūkių“, – apie pasirinktas netradicines erdves įspūdingiems scenos karalienės koncertams pasakoja organizatoriai.

Prokadras.lt nuotr. /Džordana Butkutė
Prokadras.lt nuotr. /Džordana Butkutė

Dainininkės programoje nuskambės didžiausi jos visų laikų hitai, tokie kaip „Nemylėjau tavęs“, „Vienas namuose“ ir daugelis kitų. O taip pat bus proga išgirsti naujas, bet topuose jau karaliaujančias dainas, iš puikių atsiliepimų sulaukusio albumo „Labirintas“.

„Nusprendėme, kad šiame vasaros ture skambės ne tik seniausi ir žinomiausi mano hitai, bet ir naujojo albumo „Labirintai“ dainos. Norisi klausytojus džiuginti tiek senaisiais hitais, tiek naujausiomis dainomis, kurios jau tapo mėgstamos klausytojų“, – pasakoja Dž.Butkutė.

Koncertinis turas startuos liepos 16 d. Panevėžyje, Bistrampolio dvare, liepos 30 d. tęsis Marijampolėje „Hikvision“ futbolo komplekso erdvėje, rugpjūčio 13 d. Kėdainių centrinio miesto parko estradoje ir baigsis rugpjūčio 14 d. Utenoje, Utenio stadione.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

25:50
00:53
02:40

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką