Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 21, 12:04

Eglė Ancevičiūtė pristato jautrią dainą: ji – apie kraštutines būsenas

Aktorė ir dainų autorė Eglė Ancevičiūtė nenustoja stebinti kontrastais. Kiekvieną šeštadienį ją, įsikūnijančią į skirtingus Lietuvos ir viso pasaulio atlikėjus, galime išvysti TV projekte „Muzikinė Kaukė“. Savo autorinėje kūryboje Eglė išlieka nuosekli ir toliau gilinasi į jausmų pasaulį. Šiandien ji pristato lyrišką dainą, taip pat dalinasi ir gyvai užfiksuota šios dainos versija.
Eglė Ancevičiūtė
Eglė Ancevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 2 Dainos Premjera

„Su grupe susitikome Lietuvos muzikantų jau pamiltoje muzikos produkcijos studijoje „Garsų miškas“. Norėjosi užfiksuoti, kaip „Pulsas“ skamba gyvai. Visa grupė – tvirtas profesionalių muzikantų užnugaris, be kurių jau nebeįsivaizduoju savo kūrybos“ – pasakoja Eglė.

Tai dar vienas singlas iš būsimo antrojo kūrėjos albumo. Neseniai ji pristatė dainą kartu su vaizdo klipu „Žmogus“.

Paklausta apie tai, kokią žinutę norėjo klausytojui perduoti šia daina, atlikėja išlieka paslaptinga: „Man pačiai tai daina apie kraštutines būsenas, kai viena akimirka išsitęsia šimtus kartų ir pro akis praskrieja visas gyvenimas.

Eglė Ancevičiūtė – „Pulsas“:

VIDEO: Eglė Ancevičiūtė – Pulsas (live)

Po tokių būsenų mes niekada negrįžtame tokie, kokie buvome anksčiau. „Pulsas“ tiek melodijos, tiek teksto prasme – vienas talpiausių mano kūrinių, todėl nesinori klausytojui primesti jo interpretacijos. Kiekvienas jį gali išgirsti savaip“.

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Ancevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Ancevičiūtė

Šiandien išgirskite dvi skirtingas naujosios Eglės Ancevičiūtės dainos „Pulsas“ versijas: studijinę ir atliekamą gyvai kartu su profesionaliais muzikantais Vilte Ambrazaityte, Mariumi Meilūnu, Do-mantu Gasiūnu ir Justu Žemaičiu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką