Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 4d. 15:28

E.Cololo eurovizinė daina suskambo intymiau: atlikėja pristato akustinę „Be paslapčių“ versiją

Evita Cololo
Pauliaus Butkaus nuotr. / Evita Cololo

Pristatoma muzikinė naujiena – dainininkės Evitos Cololo akustinė dainos „Be paslapčių“ versija. Šiemet Evita su šiuo kūriniu pasiekė nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalą. Pasirodymas išsiskyrė ypatingu sprendimu, susijusiu su dainos klipu – scenoje buvo matomas stovas su telefonu, iš kurio filmuojamas vaizdas buvo transliuojamas į žiūrovų ekranus. Simboliška, kad kūrinys ir idėja, taip reikalavusi artumo, persikelia į muzikinių portretų kanalą „Sapiens Music“, kur suskamba dar intymiau.

„Be paslapčių“ yra antrasis prieš mažiau nei metus projektą „Lietuvos balsas“ nugalėjusios Evitos singlas. Jos ir muzikos prodiuserio Vitalijaus Puzyriov (Vaiper) tandemas giriamas nišinės muzikos mėgėjų, tačiau šiame kūrinyje Evita ypatingai akcentuoja ir dainos tekstą, rašytą kartu su projekto „Lietuvos balsas“ drauge Elizabeta Eliševa Povilaite.

Pauliaus Butkaus nuotr./Evita Cololo, Saulius Baradinskas
Pauliaus Butkaus nuotr./Evita Cololo, Saulius Baradinskas

Žodžių autorės teigia, kad šis singlas – tai atviras pokalbis apie atvirumą. Abi merginos sutaria, kad tokie pokalbiai yra be galo reikalingi, tačiau dažnai jie neįvyksta dėl baimės, nepasitikėjimo savimi ar kitu, dėl užsisklendimo, nenoro apkrauti ar pasijusti nesuprastu.

Pasiklausykite:

VIDEO: Evita Cololo - Be Paslapčių (Live) | SAPIENS MUSIC

Kiekvieno „Sapiens Music“ pasirodymo pabaigoje atlikėjai palieka po žinutę, skirtą žiūrovui. Evitos palinkėjimas „kalbėkimės ir klausykimės“ skamba paprastai, tačiau yra ypatingai aktualus šiandien.

Dainininkė pamini, kad dažnai jaučiamės vieniši, nes savo jausmais neišdrįstame pasidalinti su artimaisiais, kurie yra pasiryžę išklausyti ir suprasti. Ypatingai karantino metu ji skatina paskambinti mylimiems žmonėms ir pasiteirauti, kaip jie laikosi. Toks pokalbis gali geresne paversti ne vieno žmogaus dieną.

Tiesa, Evita jau ne kartą atkreipė dėmesį į vienišumo, vidinio liūdesio, užsidarymo savyje problemą. Pirmasis jos singlas „Nesupainiot / 10 laimių“ yra priminimas sau ir kitiems apie dalykus, kurie teikia džiaugsmą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką