Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 28d. 09:26

E.Jakštytės daina – apie pirmąjį bučinį: „Tikiuosi, klausytojus užplūs prisiminimai“

Eglė Jakštytė
Asmeninio archyvo nuotr. / Eglė Jakštytė
Dainininkė Eglė Jakštytė-ELEY pristato naują kūrinį – dainą, pavadinimu „Pirmas bučinys“. Atlikėja pasakoja, kad melodija gimė karantino metu – vieną nostalgijos kupiną vakarą.

Pirmiausiai gimė melodija, tik vėliau – dainos žodžiai.

„Pamenu, sėdėjau prietemoje ant šaltų grindų, žvelgiau pro langą ir staiga užplūdo prisiminimai. Pagalvojau, kaip kartais gera, kai jie sušildo ir apkabina iš vidaus. Ėmiau niūniuoti – taip gimė pirmosios natos, paskui mintyse nuskambėjo ir pirmieji žodžiai „mūsų pirmas bučinys tarp nakties šviesų“, – pasakoja Eglė.

VIDEO: ELEY - Pirmas bučinys

Pasak atlikėjos, mes visi turime pirmo bučinio istoriją. ELEY pirmasis bučinys siejasi su paauglyste – tuomet, kai tai įvyko, Eglei buvo 14 metų.

„Sėdint automobilyje man patikęs vaikinas mane pabučiavo. Tiesa, tas bučinys nebuvo toks įsimintinas ir kažkoks išskirtinis, palyginti su tuo bučiniu, apie kurį yra daina, – šypteli žinoma dainininkė. – Tikiuosi, kad klausantis kūrinio mano gerbėjus užplūs prisiminimai, daina sukels emocijas, jausmus, patirtus kiek anksčiau.“

Pati Eglė šypteli sakydama, kad dainos „Pirmas bučinys“ kol kas negali atsiklausyti ir pati – ji lydi ją kiekvieną dieną.

„Dar niekada nebuvau savo dainos fanė, – juokiasi. – Tad tikiuosi, kad ji pasieks ir klausytojų širdis.“

Dainai tekstą sukūrė Eglė, prie muzikos kūrimo prisidėjo Edgaras Žaltauskas ir Kasparas Meginis.

„Labai džiaugiuosi, kad atradau tokius puikius muzikos kūrėjus. Mūsų emocijos ir tikslai itin sutapo. „Pirmas bučinys“ – pirmasis mūsų bendras kūrybinis projektas“, – pasakoja dainininkę, žinoma ir ELEY slapyvardžiu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką