Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 12 17, 09:58

Egidijus Sipavičius ir grupė „Džentelmenai“ suvienijo jėgas: pristato kūrinį „Geriausia dovana“

Artėjant didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms ir Naujiesiems metams, scenos grandas, dainininkas Egidijus Sipavičius kartu su vyrų grupe „Džentelmenai“ pristato naują kūrinį, pavadinimu „Geriausia dovana“.
Egidijus Sipavičius ir grupė „Džentelmenai“
Egidijus Sipavičius ir grupė „Džentelmenai“ / Asmeninio albumo nuotr.

Idėją susiburti kūriniui grupės nariui, šokėjui Vytautui Mackoniui liaudiškai tariant pakišo klaipėdietis Mindaugas Bačiliūnas, puikiai žinomas pseudonimu „DJ Mindaugėlis“.

„Netrukus Egidijų Sipavičių sutikome Žilvino Žvagulio jubiliejiniame gimtadienyje Palangoje, kur ir užsiminėme apie idėją scenoje pasirodyti kartu. Ne paslaptis, neoficialiai jis visuomet buvo vadinamas scenos džentelmenu... Elgesio scenoje, bendravimo su publika iš Egidijaus yra ko pasimokyti ne tik mums, bet daugeliui dainininkų“, – pasakoja V.Mackonis.

Įvertinkite naują Egidijaus Sipavičiaus ir „Džentelmenų“ dainą:

VIDEO: Egidijus Sipavičius ir Džentelmenai - GERIAUSIA DOVANA

Tuo tarpu dainininkas Egidijus Sipavičius teigė visada esantis atviras naujoms idėjoms ir patirtims. „„Džentelmenai“ vyrų pasiūlymas tą ir žadėjo. Beje, šokti su jais, puikiais šokėjais, man buvo tikras išbandymas, netgi iššūkis“, – prisipažino E.Sipavičius.

Šią savaitę radijo stotis pasiekė nauja Egidijaus Sipavičiaus ir vyrų grupės „Džentelmenai“ daina – „Geriausia dovana“, o televizijos žiūrovai ją pamatyti galės Kūčių vakarą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką